Ako mu to vysvetliť?

Príspevok v téme: Ako mu to vysvetliť?
vvvvvvv

Ahojte, nemám sa komu posťažovať, tak si vylejem srdiečko tu. Dúfam, že tu nájdem nejakú dobrú radu, pretože ja už som zúfalá.
Mám priateľa 1,5 roka. On je fajn, vidím na ňom že ma ľúbi, objíma ma, dáva mi lásku najavo. Problém však nastáva v posteli. Vždy je to rovnaké- bez jediného slova a dotyku mi začne jednou rukou sťahovať nohavice, naveľa mi tam hneď strčí prsty aby ma trošku zvlhol, zasunie, spraví sa a končíme. Mňa to vôbec nebaví, dokonca sa tomu už snažím vyhýbať, ide mu len o to, aby sa veľmi nenarobil a spravil čo najskôr. Asi si poviete, že sa s ním mám porozprávať, však? Ja mu to vravím celý náš vzťah, no on ako keby to ani nepočúval, aj sa tvári a sľubuje že to zmení a že to skúsime, možno to skúsi raz a potom je všetko postarom. Ako mu proste vysvetliť, že ja chcem cítiť aj nejaké dotyky, bozky? Keby som chcela cítiť len pohyby dnu-von tak si kúpim vibrátor. Ako mu to mám konečne vtĺcť do hlavy, že tým svojím spôsobom ma proste nevzruší a že nech zapojí trošku nehy? Prečo s tým má taký problém? Rozísť sa s ním nechcem aj keď si začínam myslieť, že toto vážne nemá budúcnosť.

odpovedam

nemal by si zvykat, ze povie, ze on to tak nevie a bude po jeho. vies si predstavit byt takto cely zivot? ked to nevie, nech si pozrie eroticky film a hotovo.

vvvvvvv

kafik: Ja neviem, doteraz som bola spokojná s tým, čo pre mňa robí. Splnil by mi všetko, čo mi vidí na očiach, bráva ma na večere, kupuje mi darčeky, viazne to len v tej posteli. Spravila som aj to, čo si napísala ty- povedala som mu že ma to takto nebaví, že chcem to a to, vtedy sa odvrátil a urobil to tak až keď som kvôli tomu ronila krokodílie slzy. Povedal mi, že on to tak nevie, ale ja neviem čo je na tom také ťažké.. niekedy mám pocit že sa mu ani nepáčim.
A nie, myslím že nie som ten typ čo mu skáče okolo zadku. Síce nechodím bez neho nikam, lebo ani veľmi nemám s kým. Ale od septembra idem na novú školu a na intrák, tak som zvedavá či sa niečo zmení keď budeme odlúčení

kafe

dievča, to aký človek je, je pekne vidieť aj v sexuálnej oblasti. A tvoj partner je asi čistokrvný sebec, prepáč. Ak ťa aj ľúbi (objíme, je pozorný), ľúbi ťa tak aby bol šťastný on, nie aby spravil šťastnú teba. Pobozká ťa, objíme.. lebo to dobre robí jemu. Ľubi ťa, pretože tvoja spoločnosť v ňom vyvoláva príjemné pocity. Ale ako sa cítiš ty a ako by ťa mohol spraviť šťastnou ho asi veľmi nezaujíma. Nehovorím že vôbec, ale viac pozerá na seba. Proste ty si pre neho prostriedok na vyvolanie krásnych pocitov a na sex. Nie si pre neho partnerka, nezaujímaš ho ako bytosť, on pre teba nechce spraviť nič, čo vybočuje z jeho komfortnej zóny. Asi. To sú len moje dohady, nemusí to byť pravda.

Rečami podľa mňa nedosiahneš nič. Ani tým, že ho budeš zvádzať a "ukazovať mu" aké milovanie by si asi chcela. Prestaň dávať do vzťahu tak veľa a uber trochu. Odtiahni sa. Chlap sa začne snažiť až vtedy, ak má pocit že ťa stráca. Začni si robiť svoj program, buď trochu sebecká a staraj sa viac o seba, prehliadaj ho trochu, odmietni sex (a aj mu povedz rovno prečo - lebo neni nežný a už ťa to s ním nebaví).. a uvidíš.
Nie si náhodou ten typ, čo skáče frajerovi okolo zadku a robí pre neho všetko, čo mu na očiach vidí? Vzťah má byť o dávaní a braní. OBAJA musia do vzťahu niečo dávať. Ak jeden iba dáva a druhý iba bere, je to naprd, dlho to nevydrží.

odpovedam

Alebo dalsia moznost: proste sa nenechaj zneuzivat a odopri mu to uplne. Ved to je neskutocne sebecke, co robi. Urcite si je vedomy toho, ze normalna sexualita zahrna aj uspokojenie partnerkinych potrieb. Ale ako si pisala, jemu ide len o neho...

winki

A čo tak urobiť to čo chceš od neho? Zastav ho, začni bozkávať, hladiť, poolizuj uško. Alebo si na neho sadni a pomaly sa vyzliekaj pred ním a potom jeho a hraj sa s ním.