Môže pečeň bolieť?

Parazity_1

Dobry den. Bol som lieceny na parazity (3 dnove antibiotika) a po urcitom case sa bolesti pod pravym rebrom vratili. Obcas pri namahani sa ozve puzdro pecene, je to taka bolest akoby stvrdnutie a potom to zmizne. Bolesti v pravej casti brucha, striedavo stolica normalna, potom zase riedka. Rtg v poriadku, krv a stolica tiez. Teplota ani vracanie nemam. Moja otazka je, ma niekdo nieco podobne? Ak ano ako ste to riesili prosim?

Dakujem

llek

Pecen ako taka neboli, to co moze boliet je puzdro na povrchu pecene, ak je pecen zvacasena a puzdro je napinane. Moze boliet aj zlcnik. K ostatnym vyplodom co som si tu precitala sa vyjadrovat nebudem

agartio2

Aj pecen moze boliet. Mna pobolievala, ked som mal parazity. Oni ti tam vlastne hryzu do tkaniva, a sposobuju rany a krvacanie.

Pozri co mozu napachat parazity v extremnych pripadoch v peceni. Myslim ze to by uz bolelo a posobovalo tlaky a tak.
www.youtube.com

Pricin moze byt ale viac, aj zacpata niecim. Je to mytus, ze pecen boliet nemoze. Mozem ti to vyvratit, ak ta pichnem ihlou do pecene, uvidis, ze to boli.

Inak pozri co mozu zivocichy nosit v organe
www.youtube.com

najhorsie je, ze doktory to nenajdu, len niekomu odchadza organ, vytvaraju sa tam cysty, alebo prijde o oblicku, a doktory nezistia, ze pricinou mohol byt hentaky cerv, co sa tam prehryzol.

hviezda01

do certa,ja mam uz pocit,ze ma bolia vsetyk vnutornosti,a teraz ma zacalo aj naduvat...ale zacala som jest lanove semienka,tak neviem,ci to moze byt aj z toho

hviezda01

emalea-lebo ked so,m bola u gynekologicky dat si predpisat antikoncepciu,tak som sa pytala,ci mi nemusi kovli tomu brat krv,povedala,ze neni treba,ked chodim pravidelne k obvodnemu na preventivku..

emalea

to hviezda01: treba povedať dr., aby urobil z krvi aj pečeňové testy, je to asi 5-6 zákl.parametrov, ktoré by aspoň v kocke mali čo-to naznačiť, je je všetko O.K.

axal

pecen boli ak ste v spolocnosti negativnych ludi a stahujete z nich energiu hnevu.V tomto pripade je to hnev zeny ktora je vo vasej pritomnosti..;)

hviezda01

za tri tyzden idem na preventivnu prehliadku k mojej obvodnej lekarke,zisti mi podla krvi,ci mam pecen v poriadku?