Zápcha na celý život

Príspevok v téme: Zápcha na celý život
mackani

Ahojte,mám dlhodobú zápchu odmalička.Skúšala som všetko,verte mi , všetky vyšetrenia aké sa len dajú a nič. Ešte rozmýšlam nad kolonoskopiou či tam nie je nejaká obštrukcia,ale asi zbytočne. Jedna externistka mi povedala, že s tým sa budem musieť zmieriť a budem musieť s tým žiť :( Len na preháňadlách ,každé 4 dni. Má niekto niečo podobné? Lebo ešte som sa s takým nestretla ničím,ani na nete som nič nenašla. Že zápcha na celý život,jedine preháňadlá pomôžu a nič mi nezistili. Mám také lenivé črevá? Že tam peristaltika vôbec nepracuje, je to možné? Ďakujem.

mackani

áno,mala som veľké bolesti, najprv ma poslali na gyndu či to nebude zápal vaječníkov,ale potom na chirurgiu,lebo som mala veľké bolesti.

xxy

kokos.. no tiez neviem co si vysetrovala, ked nemas za sebou kolono. logicky, co by sa asi tak dalo vysetrovat, ked sa clovek nemoze vy..at.

mackani

No sono brucha, RTG , aj na chirurgii, zmenila som komplet jedálniček, vela vlákniny,čistiace rizoto,liekov kopu...

kabel

absolvovala si vsetky vysetrenia, ake sa len daju, ale este si nebola na kolonoskopii? Tak co si vlastne absolvovala? ved kolonoskopia je uplne prve a zakladne vysetrenie pri chronickej zapche.