Chloe antikoncepcia

lilyiankaa

účinkovať môže, ale nie tak, ako by mala ..čiže nie na tých 99% (pretože nič nie je 100%) .. riziko otehotnenia tam je, aj keď minimálne, keďže si mala neplodné dni, ale na to sa spoliehať samozrejme nemôžeš (nemusíš) .... ja osobne by som sa nebála, podľa mňa tehotná nebudeš ...

Simčík123

Chcem sa spýtať mala by už učinkovať,ale len vo vedčiom riziku nie?..Nedáva mi to zmysel,prečo 6dni,liek neučínkuje a na 7 zrazu ano..?...

lilyiankaa

takže ja som ti možnosti popísala už nižšie a je len na tebe, čo si z toho vyberieš ..... nezodpovedné správanie je aj z tvojej aj z jeho strany ...

Simčík123

Zaš až tak mladý nie,len on si vraj myslel že to bude už učinkovať kedže som zjedla už 4.No nerozmyšlal.ano sklamal ma.Hej v posledný den.Dneskam vnoci.

lilyiankaa

vy ste asi veľmi mladí, že? ono vieš, to, že a ti priznal až potom nebolo od neho pekné, je to od neho práveže nezodpovedné a ty si tiež mohla cítiť, že sa do teba urobil .. no ale bokom tieto všetky veci ... ak to správne chápem, užila si prvú tabletku v posledný deň menzesu? vtedy sú neplodné dni (aj keď samozrejme je šanca na otehotnenie aj keď minimálna) a myslím,že escapelle nie je nutné použiť ..avšak ak by si bola kľudnejšia uži ju ... kedy ste mali styk?

lilyiankaa

ak by účinkovala "trochu" to by ti pomohlo?? snáď keď si niečo berieš na ochranu, hlavne proti otehotneniu, tak snáď chceč, aby to účinkovalo 100% nie?
takže ak chceš mať s priateľom sex, použite ešte inú ochranu