Jeho ex na mňa zazerá

Príspevok v téme: Jeho ex na mňa zazerá
kvetinka11

Kedykoľvek idem po ulici tak zazerá a obzerá si ma od hlavy po päty. Neviem, kde má problém, asi so sebavedomím, inak si to nedokážem vysvetliť.Je mi to nepríjemné a otravuje ma to tak sa priateľ rozhodol, že jej napíše. Asi takým štýlom, nech sa uvedomí. Neviem, či to je dobrý nápad.Čo si myslíte o tom? Nejaké skúsenosti?

kvetinka11

Čože? :) Tak môj partner asi tiež nemá sebavedomie keď chce riešiť zazerajúcu divnú ženu? Haló.. :D Takže to čo ona robí je normálne? :) Nekomentujem..

MultiLevel

hmm..a co tvoje sebavedomie, ked riesis taketo kraviny? hmm? :) TO je myslis si v pohode? Keby si mala dostatocne a zdrave sebavedomie, ani ti len nenapadne riesit nieco taketo :)
Myslim, ze ma pravo pozerat kam len chce. Probuh ludia, ved uz neblaznite :D Chcete niekomu zakazat sa este aj pozerat na niekoho? Ja ked sa stretnem s byvalou priatelkou mojho draheho, tak ju pekne pozdravim a idem dalej. Kasli prosim na tieto zabomysie vojny, lebo je to skor na smiech :)

kvetinka11

No nenazvala by som to že ja na ňu ale skôr ona na mňa(nás)... ale ok:) Vyhovorím mu to nejako a nabudúce sa jej budem pozerať rovno do očí a neodvrátim pohľad kým asi do toho smiechu naozaj nevybuchnem som zvedavá:D

Liliana65

vlastne súhlasím so všetkým čo ti tu napísali, je asi aj pravda, že sa na nu moc sústredíš... tvoje kamošky aj tak isto vedia kto je a čo je ...

Liliana65

podľa mna by ste ju nemali kontaktovať, ak zazerá, tak nech zazerá, nerobí iné kroky a kto vie prečo to robí. Mňa osobne by to ani nezaujímalo, s priatelom ste v pohode a ona okrem pozerania vám nijak neškodí. Keby sa jej ozvete, tak podla mna ju v tom ešte potvrdíte... a je to také, ako keby toto písala nejaká puberťáčka, treba sa na to povzniesť a ako písal ktosi nižšie, len sa na nu pekne usmej :)

kvetinka11

Ani nechci vedieť tu sa každý pozná s každým..:)) Oni sa nerozišli v zlom, len on ju nemiloval a v podstate to tak bolo aj z jej strany, taký o ničom vzťah myslím že rok a pol tak to ukončili no a čo viem, tak sa jej nedarí v partnerských vzťahoch. Lenže ja za to nemôžem a je mi to jej čumenie nepríjemné.. Proste je divná a aj celá situácia je na smiech:)To nie je tak, že ja si ju všímam, ale keď ide oproti tak sa nedá si to nevšimnúť a tak isto mi o tom hovoria moje kamarátky, keď si ju nevšimnem, že hentá na teba strašne zazerala no a pozriem sa kto a samozrejme je to ona.. Príde mi to choré

winki

kvetinka11...jedna poznámka z tvojich príspevkov cítiť veľkú iróniu na jej osobu a ešte tie smaile. Bacha na to !!!

winki

Možno je to tým, že sa na ňu moc sústredíš. Inak to kde žijete, že sa tak často stretávate? Ja svojich dvoch ex vidím raz za uhorský rok a to sme z jedného menšieho mesta :D.

Možno je problém trošku aj v tom, ako to celé cíti a vníma ona? Ako dopadol rozchod? Je zatrpknutá na priateľa? Pozdravia sa? Ono je dôležité, aby sa človek najskôr preniesol cez rozchod. Nakoľko som sa už vyrovnala s rozchodom tak nemám problém s bývalým na ulici pokecať a aj s jeho terajšou priateľkou a sme v pohodičke. Pozdravíme, pokecáme.