Co si mysliet o takomto vztahu?

Príspevok v téme: Co si mysliet o takomto vztahu?
otto_PP

pred cca. dvoma rokmi som spoznal jednu zenu, viac ako rok sme boli velmi dobri kamarati, boli sme spolu kazdy bozi den,zdoverovala sa mi so vsetkym..a potom to prislo,zamilovali sme sa do seba a dali sa dokopy..velmi ju milujem a z jej strany tiez vycitujem to iste..avsak momentalne som v stave,kde hladam stabilny a dlhodoby vztah..rozoberam cloveka dost psychologicky a jej minulost mi je velmi tazke prekusnut.. totizto ma za sebou 5 vztahov, vo 4roch z nich partnera podviedla (raz to bolo vrajze preto lebo on podvadzal ju, v ostatnych pripadoch vrajze bola mlada a hladala samu seba)..po poslednom vztahu mala sexualny vztah s jednym mojim kamaratom, nejako sa im to rozbilo a preklzla do sex. vztahu s jeho druhym kamosom..taktiez som si na nej vsimol hned na zaciatku vztahu jej impulzivnost ked je opita a urcite veci ktore mi fakt velmi vadili (pusa na pusu s kamaratom rovno pri mne, oslovovanie nejakych znamych "laska",atd..) .. hlavne dnes ma zarazila ked povedala jednemu jej kamaratovi "lubim ta" (v kamaratskom slovazmysle,ale aj tak som ostal trocha zarazeny,pretoze ja osobne by som zene s ktorou nemam nieco rozvinute nedokazal niečo take povedat..dost casto mi vyznava lasku,tvrdi ze som pre nu ten pravy,planujeme spolu buducnost,stara a boji sa o mna neuveritelne..avsak ja neviem,ci sa jej promiskuita a impulzivnost v nejakych veciach nebudu opakovat..po vsetkych tych planoch a spolocne zazitych veciach by som asi nezniesol neveru po nejakom par-rocnom vztahu.. myslite si,ze som len prehnane ziarlivy alebo mam pravo na obavy? mam sa na nu viazat este viac a naozaj s nou pocitat na sto percent alebo ju zacat brat viac s rezervou? dakujem za rady..