Môže im sloboda zvierat odobrať psa?

Príspevok v téme: Môže im sloboda zvierat odobrať psa?
Martinkooo0

Dobrý deň dnes som na vlastné oči videl ako cigáni kopali do svojho psa. Ich brat prišiel za mnou či by som ho mohol dať do útulku. No ostatní z rodiny ho nechceli dať preč. Bohužial som nespravil video ako ho kopali takže nemám dôkaz, ale ten ich starší brat by to mohol dosvedčiť. Mohli by im toho psika zobrať ak by som to nahlásil?

Deria

Martinko, velmi ma tesi, ze to psica je v bezpeci! Konecne sa nieco udialo. Mozno pani zavolala v spravny moment? Nevies, ci tam bola aj policia alebo to islo aj bez nej? Ty si vsak robil, co si mohol, aj tak si super! Dufajme, ze sa havo dostane do dobrych ruk.

Martinkooo0

Taaaakže dnes sme boli služobne na tom istom mieste, a jedna pani mi povedala že už sa na to nemohla pozerať tak zavolala ludí z útulku a psíka im zobrali. :)

ewelin...

Pripomína mi táto téma toto :

www.facebook.com

strašne som plakala pri čítaní príbehu :(

vedela by som vraždiť takýchto hajzlov !!!

Martinkooo0

Odpísali mi mail .. Dobry den,
skoda, ze ste nevolal v case toho incidentu policiu. Co teraz spravit, ked sa tento skutok uz nepodari dokazat. Je najednoduchsie napisat pomozte, ale co sa vlastne vyriesi, tyto ludia si obstaraju ineho psa a pribeh sa bude opakovat. Co v takomto pripade je lepsie ja sama neviem, je to cele ako zacarovany kruh. V nitre maju nadstav a tohoto psa nemaju kam umiestnit, u nas je rovnaka situacia a denne musime si plnit aj zmluvne vztahy pri odchyte pobehujucich psov.
Musite si fakt uvedomit, ze nie sme schopny vzdy zasiahnut a pomoct a prave to, ze by ste zavolal policiu by mozno pomohlo. Momentalne nevieme tohoto psa prijat a ani nie je iste, ze by sa ho dobrovolne vzdali.

Martinkooo0

Deria, moj mail je 01martin.toman@gmail.com .. ja som napisal mail na www.slobodazvierat.sk .. odpísali mi že sa to malo riešiť cez policiu a odfotiť lenže my sme tam boli služobne takže nič také nepripadalo do úvahy.. a odpísali ešte že mám zavolať jednému pánovi čo sa týmto zaoberá v okolí nitry že či by tam nešiel pozreť..

jedulka

ona je s nima těžká práce.Když vyliješ vodu, budou se ti mstít.Když je navykneš na cigarety, ani nezačínali řvát a rovnou u mě zabouchali na dveře a dvě tři si vyškemrali ... co naděláte vyspat se potřebujete.
Vtip o tom o čem jsem psala, bylo, že jsem to zažila na vlastní kůži 10let života s nimi.10 let zkušeností.Podívala jsem se na videa o Lunik9.Musím upřimně říct, že se tam s nima nijak nepáráte.U nás je to jiné.Rozbijí dveře, druhý den je mají nové, úklid dennodenně za státní,všechno co zničí se okamžitě opravuje ,uklízí, za čí peníze asi?Na čí úkor asi?To všechno jen pro to, abysme nevypadali v očích ciziny,jako že se o ně nestaráme.Mají od soc.zaplacené nájemné,když nezaplatí vodu, rozpočte se to mezi ostatní a my doplácíme, není odvolání.Když jdou cikáni na nákupy, berou si taxíky.Oni se předci nebudou tahat s nákupem.Dennodenní výjev u nás.Když jim odejmou kabelovku,napojí se klidně na vás a za 500 Vám tu samou službu taky nabídnou.Internet to samé.Je to úplně jiné jak u Vás!

LILIII

Jedulka som si na 100% ista ,ze ti pod oknom casto stal nejakysi róm ;))))
Mozno keby si ho znovu podplatila ,poupratoval by ti i to vase sídliste ,inak pochybujem ,ze ho donutis ........ cele zle !!