Marihuana ako antidepresivum

Príspevok v téme: Marihuana ako antidepresivum
Onnnnnnnnnnn

dobry vecer takze mam skusenosti asi s 6 stimi ADckami a nic moc mi nepomohli . Mozno trosicku ale neziaduce ucinky boli dost na prd a same o sebe mi sposobovali depresiu / strata orgazmu uz aj tak mam 0 lovy sexualny zivot /

moja prva otazka je ci neexistuje naozaj nejake ucinne antidepresivum

a druha otazka ma napada coraz castejsie , ci nezacnem hulit ,alebo brat nejake drogy lebo toto tu sa uz neda vydrzat tak to by bolo posledne riesenie ,ale tak nad marihuanou uvazujem ze zacnem uzivat

oNNNNNNNNN

mam taku povahu vsetko si brat k srdcu , so m samotar , mam socialnu fobiu , uzkosti , som AA , proste pripad , dlhorocne pocity smutnu a prazdnoty , vyskusal som vsetko co sa dalo , to len moja hlava blba netvori ten serotonin alebo ja neviem co , vzdy ked clovek privela rozmysla , tak to nedopadne dobre coaxil som bral tusim a nic moc ten valdoxan by som mohol skusit ale uz sa bojim ist zase na psychiatriu a pytat si nejake lieky , stracam chut s tym bojovat nejako , uzatvaram sa viac do seba , cas travim v prirode osamote , uvedomujem si ze svet je krute miesto , ze ja mam viacmenej stastie toto je sice pekne vsetko ale hlavu neoklamem

pandorica

Na marihuanu bacha, mne vyvolala také panické záchvaty, že som sa z toho nevedela spamätať dva dni.Takže ak to chceš ozaj skúšať, opatrne

schizoid

1. veľa liekov na predpis, aj AD sú drogy a nemusí platiť, že drogy, ktoré ti predpísal odborník, sú bezpečnejšie ako tie ilegálne. to len, aby sa ľudia naučili správne používať slovo "drogy".

2. tráva na depresiu je veľmi zlý nápad, ale skúsiť to môžeš, drogy pôsobia na rôznych ľudí inak. samozrejme niekto môže huliť celý život a môže mu to robiť len dobre, ale tráva len znásobuje tvoju náladu. viem, o čom hovorím (7 ročná skúsenosť, neskôr prišli depresie a tráva to zhoršovala najviac).

luciano

Asi si užívala AD zo skupiny SSRI. Tie spôsobujú zníženú sexuálnu apetenciu. Skús nové AD napríklad Valdoxan, Coaxil, alebo Aurorix. To sú veľmi účinné antidepresíva, ktoré nespôsobujú zníženie sexuálnej túžby ani orgazmu. A sú to AD, ktoré viac nakopávajú, ako tlmia.

doubledog

treba skusit, mozno ti pomoze.

ale je dost mozne, ze to bude prave naopak.

trava ma dost siroku skalu ucinku, ktora navyse silne zavisi od tvojho vlastneho rozpolozenia.

poznam ludi, ktorym trava na depku robi dobre, a poznam tiez ludi, ktorym dobre vobec nerobi.

0vecka

no po fyzickej stranke ti toho z THC vela nehrozi, ale brat to na depresiu je blbost. THC nieje droga typu hacko alkohol nikotin alebo XTC ze by ti "zarucila" dobre pocity. Myslim si ze ti potom bude len horsie. Ono THC je skor o tom ze citis vsetko intenzivnejsie. Napr aj take spagety z horalkami su gastronomicky zazitok.

Asi naj prva pomoc je alkohol ale urcite to nieje dlhodobe riesenie. tiez riesit depresie inymi vysoko navykovymi latkami je skoro samovrazda.

Je mi jasne ze nejaky sport asi v tvojom pripade nepomoze. Ja by som ostal pri klasickej liecbe aj ked ti to prd pomaha.

&

Pekné ta prosím nezačínaj si s drogami ako je mariska aj ona ti časom zničí zdravie a budešmat ešte väčšie depky z toho. Čo ak ti nebude stačiť ona a prejdeš na tvrdšie drogy ? Od marisky je to tenká hranica. Zacni jesť čokoládu, posed si na slnku keď svieti, začni maľovať, tancuj, zapis sa do knižnice, kúp si nejaké zvieratko....
Len nezačínaj s drogami ako mariska a iné.

katka298

Ja hulim od svojich 12 tich a tých 7 rokov som zažila možno 4 stavy, ktoré boli negatívne. Inak mi je vždy super, pozrem si nejakú komédiu, nasmejem sa... pre mňa je to tiež určitý druh antidresíva, aj ked na každého môže zapôsobiť inak ...poznám kopec ludí, ktorým proste ganja nesadla, psychicky ich zničila atd ... ked tak, skús raz a uvidíš :)

sweater.

ja nemam ziadnu osobnu skusenost, takze moj prispevok ber s rezervou. dakde som cital ze sa pestuje aj nejaka odroda kanabisu, ktora neobsahuje thc, teda nebudes z toho nafetovany, ale ma rovnake ak nie ucinejsie liecebne ucinky ako klasicky kanabis (? neviem mozno som uplne zadrel, vobec netusim ako to funguje, nikdy som nehulil) a tiez ma napadlo ze ludia ktory to pouzivaju na liecebne ucinky, nie aby z toho mali stavy to nie vzdy fajcia, da sa to jest, caj robit, pomixovat so spenatom :D:D atd. a uplne chapem ze musis byt uz na nic s neustalych depresii, ja si to neviem ani predstavit. vela stastia kamo ale dva razy si rozmysli ci sa do toho pustit, lebo tiez uz som sa dopocul o ludoch co si chceli len zo zahulit, byvali to vesely cielavedomy typci a stali sa z nich lenive trosky bez cielov v zivote, len sa tak packaju denodenne zivotom s vyhulenou hlavou. na kazdeho to ma asi iny vplyv. good luck