Vcelku som urazená

Príspevok v téme: Vcelku som urazená
Anjelik22

Prosím poradte s partnerom už chodíme spolu 5 rokov. Mali sme veľmi veľa hádiek. Ja mám 27 on 26. Ma sa vieme pre všetko pohadať. Najhoršie to je stale po sexe. Cítim že je vo mne chyba, lebo stale chcem počuť niečo pekne aj ked viem že ma miluje ale na také veci nie je čas aon ani na to nie je stvorený aby bola nejaká romantika niekedy, že to je zbytočne. CHcela som len otazku ako docieliť, aby som ovplyvnila muža aby bol aj romantik, len či sa to docieliť alebo už to je v mužovi alebo nie je . dakujem za odpvoede

lilyiankaa

chlapi proste nie sú romantici ... ja som môjmu rovno povedala, že ja romantiku nemusím, ako sem tam ok, ale aby sa to preháňalo, to nie, tak som rada, že taký nie je ...
inak ja mám skôr pocit, že ti nevyhovuje v sexe ako to, že nie je romantik, pretože nepotrebuješ romantika,aby si neurobil v posteli len bum, bum, bum a stop .. stačí mu povedať, že sa ti to tak nepáči a ako to chceš ..chlapi si nevedia domyslieť, musíš mu to povedať rovno

elena...

opusti ho, nebude vám to klapat a najdi si muža, s ktorým budeš po intímnej stránke spokojná, pri tomto mužovi uschneš

Anjelik22

ale zas niekedy pochvali pri milovaní,že krásne veľké prsia mám a tak. len potom po milovaní taký chlad cítim, či sa to zmení?

Anjelik22

Fleur-de-lis

tak tie kvety by vážne potešili keby som dostala , ked ja chcem počkať aby sám od seba kupil, ale skusim naznačiť ako si napísala dakujem

Fleur-de-lis

vraj mužom treba povedať priamo a konkrétne čo chceme. Ak by ťa potešili kvety, povedz mu, že keby ti niekedy doniesol kvet, tak by ťa to potešilo a cítila by si tým jeho lásku.
Na komplimenty ani ten môj nie je, ale postupne sa zlepšuje :) Ale tiež som mu musela povedať, že je to pre mňa dôležité. A po dlhom čase, kedy som myslela, že mu je fuk, že ma to trápi, tak ma začal prekvapovať.
Väčšina chlapov nie sú od prírody romantici, ale trocha sa od nás žien aj takí vedia priučiť :) Len netreba kritizovať, ale povzbudzovať a oceniť každý pokus :)

Anjelik22

dakujem za odpoved miso 21. Ja som skôr myslela, že ani rozpravať o tom nechce a tak vôbec. či sa to časom zmení , aby to nebolo také bum,bum bum a stop ani slovo, že či rokmi je šanca že bude zmena

miso 21

my chlapi niesme romantici ... teda z 90-tich percent ... nesnaz sa niekoho prerobit na svoj obraz... on by mohol od teba chciet, aby si mala rada trebars hokej, futbal a pivo :D a ma byt urazeny ked nemas(je to len priklad :D) ?