Nemam robotu už dalej nevládzem

Príspevok v téme: Nemam robotu už dalej nevládzem
biednažena

ludia mam stsrašne stresy. neviete o nejakej robote na SR kde zoberu alebo niečo v anglicku?... lebo ja si už od januara neviem najst robotu, mala som len absolvetsku prax tá mi končí a vkuse hladam, posielam vkue cez profesiu niekam ziadosti ale neodpíšu, tu v mestecku kde som Veľký krtiš to je na hovno to len po znamostiach sa musím doprosovať ludom ale tiež nic nevedia dohodiť lebo tu všetko zatvaraju, pýtam sa ci niekto o niecom nevie, už dakedy otras ale neviem nič najst. bola som aj v blave hladat ale do priemyselneho parku tiez nechceli prijat v meste ak daco bolo nechceli lebo nemám prax alebo ponukli minimálny a z toho v BLave dam vacsinu na nájom, no som zufala...a už neviem co budem robiť, asi sa zrútim alebo čo. mojho otca prepustia a ja už mám 21, mám strednu pedagogicku, ano viem ze mam sprostu školu, viem že treba technicke len študovať ale ja som nikdy nevedela matiku ani dake pocitacove mega schopnosti. viem anglicky stredne preto aspon abglicko keby som vedela zvládnut, nemám kde nadobundut prax lebo ma bez praxe apardoxne nikam nechcu...

hanka9

Zamestnanie dnes nema mnoho- mnoho ludi a niektori su bez prace aj viac rokov

takze jeb na to a nestresuj sa, nevztekaj

lebo ochories

pracu totizto vzdy ziskas skor, ako zdravie

a ta skor ci neskor bude, to mi ver

vsak sa narobis este v zivote az - az

takze chce to klidek a nohy v suchu

pheasant

neboj, ak si šikovná a aspon trochu pekná, tak to príde, niaku robotu si určite najdes, v blave určite áno, hlavne sa drv anglinu denno denne

ja som sa prvý krát na pevný úväzok zamestnal v 24, a tom som nemal vôbec žiadnu prax, ani ziadne vzdelanie, ani ziadne znamosti, robil som skladníka, prestriedal som viacero zamestnaní,
teraz mam 27 a nikdy som nemal problemy najst si prácu, teraz pracujem ako kancelárska krysa na operačnom stredisku v jednej firme za celkom slušný plat a to mám len strednú školu, polovica absolventov vysokých škôl na SK by si nohy dolamali mat taku robotu ako ja, a podotýkam ze v zivote som ziadne znamosti nemal

nechvastám sa, len tvrdím ze urcite sa ti zadarí nieco najst, kludne zober aj nieco podradnejsie, kazdá robota ta nieco naucí, niekde zacat musís

ewrw

este si pamatam temu kde pisala ako jej nainstalovali kamery okolo domu. skoda ze neposlala fotku aj na forum, lebo kamery si pofotila

rqr

kedze ja som spicel tak mam prehlad. jeden z jej vylevov:
fuj v zivote by som.si nezosvetlila vlasy.daj si effesor budesmat povodne.ja teraz hore kedze v aprili som mala tonovaci sampon hnedyz coho vzdy cierne vlasy sola odrastlii a hore na hlave mam 15Cm svoje a vidim ze este dole mi effesor nezmil uplne farbu ale chvalabohu nepotebyjem sa ukazovat v kamerw anu nijak sa pewrabat a kutrite mi c mobile.Co ma trapi ze som asi tri roky zacala sivnut ale lwn zopar vlasiv a kde mam svoje vlasy ak medzi nimi aj sive a vtzera to ako mwlir twraz perfektnw vyzerm mam povodnu horw tmavu farbu a j tomu svoju anedu plet uzasnw to vyzera.Nwbudem s Odfarbovat ako tuctove zeny toto som ja a komu aa nepacim to ma nezaujima anu mnw s Tristvrtsveta nepaci a oni sa budu prerabat na moj vkus??? nienikri nebude rozhodovat o tom aka mam byt ako mam nosit vlasy a aku farbu teraz mam svoje a su dost tmave sp svetlymu by sim nevyzerala dobre lebo tvar si.mala vzdy dost tmavu a to ako cigoska bt som vyzerala.

bgfcd

ano.. sem tam ked sa jej spicli hrabu v mobile a napisu sem vymyslenu temu o odfarbovani vlasov tak napise ze ona uz viac nebude mat odfarbene blond vlasy ako stetka a ma svoje tmave vlasy so sivym "melirom"..
ten strateny pocit sytosti v zaludku, bola tiez dobra tema :D este existuje?

kabel

beacon pisala o zmene farby vlasov? ja som citala len o nastrcenych psychologoch a niekolkorocnej strate pocitu sytosti v zaludku