(Ne)typicky chalan?

Príspevok v téme: (Ne)typicky chalan?
Adka1642

Neviem čo s tym :( ... Už som to tu tuším raz písala, ide o to, že som dávnejšie spoznala chalana, spontánne a zažila som s ním skvely večer , obaja sme cítili , že to medzi nami "iskrí" aj sme si to povedali, bola pusa.. Ale bolo to také fajn, ze si to neviem vymazať z hlavy.. A bola som si istá, že to bude pokračovat. Ale od vtedy si len píšeme (uz dlhú dobu) , sem tam zavoláme, sladké rečičky, toto hento, ale ked pride na to aby sme sa stretli , tak sa maximalne vyhyba odpovedi! ! ! Ja to nechapem a strašne ma to zožiera , ach ... Keby to bol nejaký kus idiota, tak to neriešim, ale tohto sa mi proste... nechce len tak vzdať . Nejaká normálna reakcia , čo to môže znamenat?

Agnes998

smiticka: no u mna tou vyskou konta urcite nebolo, tou som nikdy ohurovat nemohla :-)
phoe: no presne, jak keby sme boli povinne zacat si s kazdym kto nas bali, keby ti chlapi mali zdrave sebavedomie tak ich jedno odmietnutie tak nepolozi. len primitiv ponizuje zenu za to, ze ho slusne odmietne

smiticka

Agnes998

podla mna nasiel bohatsiu klientku ale ta mu nedala, tak sa vratil k Tebe.. uboziak..

mna tiez par pracovnikov banky balilo, asi sa im pacila vyska mojho konta, haha.

Hrac

nenaznacuj, nenacrtaj, normalne sa ho spytaj ze ci nechce ist von a urci presny cas a den ty :-) ak nepojde, tak bud nema gule na osobny kontakt alebo pravdepodobnejsie ma frajerku

Adka1642

Ach ale to neni také , ze ja ho stale vyvolávam von, par krat som to načrtla a chcela som aby to spravil on , a nič, iba raz a to bolo par dní po tom ako sme sa spoznali a potom to zrušil . Je to velmi podobné to je pravda, len problém je , že on mi nepíše obcas, ze pokecat, ale kazdy den , bud na internete alebo ked nepridem tak mi napise sms, sem tam zavola ked neodpovedam a podobne.A tie reči , proste to dostane snád kazdu babu. Ja viem ze nemam byt naivná , ale nechce mi ist do hlavy ze sa somnou len hrá, proste v ten prvy den ked som ho spoznala, vobec nebol typ nejakeho baliča a neveim čo,prveze bol tichsí a tak nejako spontánne sme sa našli. Ale vyzerá to tak ze mate pravdu, inak by sa tak nespraval, preto mu dlhší cas nebude odpsiovat alebo tak a uvidi sa dalej,

phoe

Agnes, to s urazenou hrdosťou je take typické, oni si myslia že nám robia láskavosť ked nás balia , a ked odmietneme nevedia to prijat tak urážajú, uboziaci. A potom že bav sa s niekým. Ked som k niekomu milá a odmietnem ponuku na rande, tak namotavam alebo som namyslena, ak som odmerana, tak som namyslena, ak som milá a mám záujem, tak si začnú namyslat a stiahnu sa.

Agnes998

Ja mám jednu podobnú skúsenosť, bola som v banke a začal ma baliť jeden jej pracovník, išli sme na rande, bolo super, perfektne sme si rozumeli, bavili sme sa. Mne s ním bolo úžasne a myslím že i jemu so mnou. Prejavil záujem sa stretnúť hneď na druhý deň. Potom to ale zrušil. Dva týždne sme si dohadovali stretnutie, furt som ja bola tá inicitívna, furt som ho ja k tomu tlačila, až som si uvedomila, že on sa z toho stále len vykrúca. Bolo mi to ľúto ale nie som ten typ, čo sa vnucuje, tak som prestala vyvíjať aktivitu, že však keď chce nech je teraz on aktívny. A nič. Mesiac sa vôbec neozval, už som naňho aj zabudla, keď zrazu mi začal vyvolávať a vypisovať sms. Ja som už ale nemala záujem a tak keď mi začal písať na icq, tak som mu to aj napísala. Dosť vulgárne mi vynadal, asi som mu ranila ego. Doteraz neviem prečo sa mi vtedy vyhýbal, môžem len predpokladať že v tom tiež bola nejaká iná žena, že mal nejakú priateľku alebo nejakú inú rozrobenú ktorá sa mu páčila viac ako ja a keď to s ňou nevyšlo, spomenul si na mňa. Tebe tiež radím nechať to tak, prestať vyvíjať iniciatívu, keď sa ozve tak si popíšte, ale na rande ho nepozývaj, buď sa chlapec raz zobudí a zistí, že mu na tebe záleží viac a chce to nejak rozvinúť, alebo to vyšumí do stratena

mimi215

Aďka, podľa mňa sa skús zahrať trochu na nedobytnú, možno ide o to že ho ty stále voláš von, alebo nejak viac vyvíjaš iniciatívu..., niektorí chalani potrebujú baby dobíjať. Nepíš si s ním stále, každý deň, niekedy to zahraj tak že niečo máš, alebo že už musíš ísť a tak, alebo že si unavená... veď uvidíš, keď má záujem a chce viac ako si len písať, tak ťa zavolá von on sám a keď nie tak ho nechaj tak ;)

Agnes998

No inymi slovami, vyzera to tak ze sa mu sice aj celkom pacis, ale nie az natolko, aby si s tebou chcel nieco zacinat. Velmi pravdepodobne je v tom nejaka ina

Agnes998

Z nejakeho dovodu nema zaujem, vyzera to, akoby niekoho ineho mal alebo aspon sa mu pacila nejaka ina baba viac ako ty, mozno skusa ju zbalit a ked mu to nevyjde, teba si nechava ako zadne vratka, preto tie recicky. Alebo je extremne hanblivy a boji sa zacat si vztah.