(Ne)typicky chalan?

Príspevok v téme: (Ne)typicky chalan?
Adka1642

Neviem čo s tym :( ... Už som to tu tuším raz písala, ide o to, že som dávnejšie spoznala chalana, spontánne a zažila som s ním skvely večer , obaja sme cítili , že to medzi nami "iskrí" aj sme si to povedali, bola pusa.. Ale bolo to také fajn, ze si to neviem vymazať z hlavy.. A bola som si istá, že to bude pokračovat. Ale od vtedy si len píšeme (uz dlhú dobu) , sem tam zavoláme, sladké rečičky, toto hento, ale ked pride na to aby sme sa stretli , tak sa maximalne vyhyba odpovedi! ! ! Ja to nechapem a strašne ma to zožiera , ach ... Keby to bol nejaký kus idiota, tak to neriešim, ale tohto sa mi proste... nechce len tak vzdať . Nejaká normálna reakcia , čo to môže znamenat?

Adka1642

Vonku v jeden vecer , kamarati nas zoznamili, ale proste ani sme sa spočiatku nejako nebavili ale tak spontánne sme sa k sebe dostali, doteraz neviem ako to bolo , ale viem , že som si nehovorila nič také , že hmm idem tu niekoho "zbalit" alebo čo, ale prislo to tak samo.

Adka1642

Myslite ze ma nechce a nevie to povedat? Hm. Praveze.. ked sme sa spoznali tak on to začinal, tak ze nechcem aby toto bol len nejaky omyl, chcem aby si si ma pamätala aj dalsie dnia bla bla. A teraz ked mi píše tak vzdy take reči typu ze som jeho a bla bla, a co som počula tak nema nejake extra skusenosti so vztahmi, ale ked na mna "kašle" tak prečo sa mi vzdy ozve a vzdy pise také tie veci, ktore si s kamaratmi nepisete.

winki

no evidentne až taký super nie je. Buď ti niečo tají, alebo sa nevie na rovinu vymačknuť, že ťa nechce. Alebo ťa chce, ale bojí sa toho.

flegma

zrejme jeho zaujem o teba opadol, len ti to nevie povedat
chlap, ked chce dostat zensku, ide hlava nehlava, ziadne vyhovorky