Meškanie menštruácie

Príspevok v téme: Meškanie menštruácie
Magdalenka52

Potrebujem veľmi súrne poradiť. Mám 20 rokov. Začala mi meškať menštruácia pred 3 mesiacmi aj o 2 týždne. Objednala som sa k lekárovi ten ma mohol však objednať až o 3 mesiace čiže na dnes. Len ako naschvál som práve dnes dostala a neviem či sa mam preobjednať čo sa bojím že to bude o ďalšie mesiace alebo tam mam isť po skončení meštruácie ako surny prípad. Dá sa považovať za súrne : mešká mi skoro každý mesiac vyše týždňa dvoch, mám zrazenú krv posledné 2 mesiace, bolesti sú také silné že nezvládam ísť do práce (2x cca) , na zvracanie mi je celý týždeň do predu, mam depresívne stavy len plačem pred tým ako mam dostať... ??? prosím poraďte ďakujem za radu

Fleur-de-lis

a nemôžeš ísť aj tak s tým, že vysvetlíš svoj problém? Možno ťa bude chcieť poslať na nejaké vyšetrenia, tak už aspoň budeš mať lístok a pôjdeš neskôr.
Ak je taká dlhá čakacia doba aj keď sa objavil problém, no tak čo iné ti ostáva.

TinaM

Zavolaj do ambulancie a opytaj sa ich. pripadne zdorazni, ako dlho si cakala na termin a vzhladom na to, ze si dostala, nech ta teda preobjednaju o tyzden.