Kozmetika muži

Príspevok v téme: Kozmetika muži
|||mode|||

Ahoj poradili by ste mi nejakú kozmetiku pre mužov vek 17 ktorá je fakt kvalitná a učinná. Myslím niečo na pleť a tak. Moc sa do tých prípravkov nevyznám. A aj nejaký šampón. Väčšinov si dávam hocijaký čo nájdem doma. Ale prečítal som si pár člankov kde píšu že muži by sa mali viac starať o seba, pleť atď ale nikde nepíšu konkretné prípravky. Tak budem vďačný ak mi niečo poradíte :) Doteraz som si pleť umýval bežne vodou 3-5x denne. Čo vlastne by mala obsahovať taká kompletná kozmetika pre mužov? Je to možno trápne že v tomto veku to neviem ale tak nikdy som sa o to až tak nezaujímal. Vopred ďakujem za odpovede.

LILIII

Moj brat pouziva Eucerin Men a Clarins kozmetiku a konkretne tento krem si muzickovia pochvaluju -odkaz odstránený-
Vobec to nie je trapne pytat sa na kozmetiku v tvojom veku ,praveze v pohodicke

gbstw

Cau,
pouzivam akurat Clean&clear deep clean na ocistenie pleti nanho hydratacny krem nivea men intensive (nie ten original mild co niekde predavaju v rovnakom obale)

Pena na holenie: Nivea men cool kick
Aftershave: Loreal hydrating&cooling aftesrahve creme

Sampon: Head and shoulders

Vlasy: Nivea styling creme + got2be vosk nejaky

Snad som ti pomohol nejak :D

Gentelman

Pozri, ak chces naozaj poradit, tak ti musi odbornik zhodnotit stav pleti, koze, vlasov, celkovy stav (alergie) a az potom ti moze niekto normalne poradit. Ci uz osetrenie alebo nejaky pripravok. Napr. jeden krem alebo vlasove serum mozu byt dobre pre jedneho a druhemu nemusia urobit nic alebo dokonca zle.
Ak ti ma niekto poradit nieco bez toho, aby ta videl, tak to si chod radsej niekde do drogerie vypytat nejake vzorky a skusaj po troche na sebe - to mas uplne najlacnejsie - vola sa to metoda pokus-omyl.

|||mode|||

Nehcem ísť do žiadneho salónu a tie ceny... Určite sa tu nájdu ľudia ktorý sa vyznajú a dúfam že zaťial nebudem musieť nikam chodiť.