Túží po mne. Ale nemôžeme

Príspevok v téme: Túží po mne. Ale nemôžeme
kopor

Tak začnem takto.Poznám sa sňou 2 roky.V prvom roku to bolo už vidiet na nás že sa máme velmi radi,no mala aj má priateľa.A už vtedy som jej písal ako ju velmi lubim milujem atd,no od nej to nebolo take opätovné ako teraz.Tak som si vtedy zrusil ucet na fb,uplne som ju ignoroval vsade,nepozeral sa na nu,len aby som zabudol.A podarilo sa az doteraz.Cca pred 4 týždnami mi napísala sms ci sa stále hnevam.Napísal som jej ze nie atdd,a tak sme si zacali smskovat,písať si,denne si volať HODINY.Velke účty za paušal to vam poviem:-D.No a píšeme si ako sa strašne chceme spolu milovať,ako chceme spolu strašne byť,ako to robiť,no je to niečo prekrasne ked to čítam(e) tak sme cely zvrušený,myslim si že to nieje normálne čo k sebe cítime,aj skrz toho že má ona priatela.Viem , že som aj ja hlupák,že mu toto robím,ale ja ju nesmierne milujem,po tom všetko.Nechcem sa jej spýtať,prečo sa snim nerozíde ked viem,že sa sním nerozíde.Ide aj podla mna skrz toho,že oni su už spolu 3 roky,a rodina už pozná atd.Som od nej mladší o 2 roky.Neviem,necitim to už že ma ma ako "nahrad" že ma namotava.Aj mi to povedala viackrát a verím jej.Že ked sa spoluju miluju vidi mna,chce si to so mnou predstavit,travit so mnou cele dni.Dakujem za vašu ochotu si to prečítat.Len hádam,nech to teraz nečítaš,aj hey,nie som to ja..lebo pozná z mojej rozpravačky tuto stranku:-))

MultiLevel

dievcatko nevie co so sebou...namiesto toho aby si dala do poriadku nefungujuci vztah, sa snazi o tvoju priazen...lebo nech mi nikto nehovori, ze ma krasny vztah a pritom sa chce milovats inym..
Tebe to pride normalne? Take dievca sa ti naozaj paci???? ufff chlape, nemas trosku hrdosti? keby bola vo vztahu s tebou, robi ti to iste....ach. nechapem, to neexistuje v tvojom okoli dievca, co by stalo za to, ze tuzis zrovna po takej, co sa zahrava s dvomi chlapmi???