Magrilan PPP

Príspevok v téme: Magrilan PPP
Mkk

Ahoj lidi,máte niekto skusenosti s užívaním magrilanu 20g? Ja ho beriem už týždeň kvoli bulímii ,síce cítim že zabral,neprejedávam sa ,teda vobec mi nechutí nič jesť ale býva mi velmi zle od žalúdku a myslím že mam z neho aj uzkosti (tlak na hrudi,dýchavosť...) Ale zase odkedy ho beriem nechutí mi jesť a to je fajn..Myslíte že tie stavy su len počiatočné a prejdú alebo ho mám vysadit ? ...jeden den som si tabletku nedala a bolo mi fajn,tak teraz neviem :/

LadyOpium

mne ho dala taka psychiatricka co bola jak prasa sama a mne pri 43kg povedala ze som asi nejchudsoa baba aku kedy videla a pri 47kilach mi povedala ze preco niesom uz na jis-ke bo som par dni pred kontrolou odpadla v skole..a dala mi 20mg magrilan, ze aby lto brzdilo chut jest a k nemu mi dala ---sa podrz---- kventiax 3x denne na ZVYSENIE CHUTI DO JEDLA to uz co za zdravotnictvo???tak mam pomaly nadvahu a ona mi da lieky ktorych jedinym ucinkom je to, ze furt len zerem? aj cvicim jak hovado a nic nechudnem...a vraj ak klesnem pod 50kil ma da na liecenie mi povedala psychologicka ze to u psychiatricky mojej vybavi bo oni su kamosky

nestasne_zuby

kto ti dal magrilan? moja psychiatricka vidi, ze mi vaha lieta ale nikdy mi nic take nedala...:( ani ja sa uz nechcem trapit s prejdanim. :( to urcite preto, ze ona je obezna a nema zaujem pomahat ludom ,,len s nadvahou'' lebo im zavidi :D

LadyOpium

mne pomohol ale iba na zaciatku, neskor som zase mala chut do jedla obrovsku dokazala som zjest pol kila nutelly a kilo keksov k tomu...ale mne ho kombinovali s kventiaxom

Mkk

Agness myslíš že mi to zaberie? Neviem ale to sa budem skor tešit na ten den ,,zajtra" kedy sa prejem a vyvraciam ...chcela by soms a od toho odputat ale kolko krat som si povedala že dnes nie a držala som sa ale postupne mi začala opadávat nalada a cítila soms a tak nijak,proste som to potrebovala urobit ako keby no ... ale skusim to aj takto ako radíš,ďakujem za tvoj čas :)

Agnes998

mkk liek urobi cast prace ale cast je aj na tebe, skus s tym bojovat aj sama. To, ze zjes o jeden rozok viac ako zvycajne skutocne nie je dovod na to, aby si isla vracat. Napriek vsetkemu mam pocit, ze tvoj stav je ovela lepsi ako bol. Skus to obmedzovat postupne, ze napr. nepojdes vracat kazdy den, ale len kazdy druhy, nejak sa premoz a ked uz s tym nebudes mat problem, tak zase len kazdy treti den atd.

Mkk

ahá ved toto,aby to nebol zase len krátkodobý učinok..naozaj si neviem dat stým rady,psychologovi som hovorila že ešte vraciam ale nenavýšil mi to (bola som na tom predsa len lepšie ako predtým) ...a teraz je to tak že vlastne ani necítim až taku intenzívnu chut a hlad ,jem málo ale aj To málo musím dat von aspon raz denne. nemám ani chut sa prejedat proste zjem len niečo navyše lebo mam už dost stiahnutý žaludok aj tak,takže mi stačí o rožok naviac a už idem na wc..akoby som bola len závislá na tom že sa musím minimálne raz denne vyvraciat.že potrebujem aspon raz denne cítit plný žaludok nachvílu

Agnes998

Ja beriem jednu tabletku denne ale tiez citim, zeby sa mi zislo aj viac. Mozno by ti zvysenie davky pomohlo ale neviem, ci zas len na nejaky cas alebo na stalo

poiuqwer

Mkk, ja si myslim, ze si mala len lepsie dni, ze to tou tbl. nebolo. Keby fakt fungovala, tak zeny bulimiou dodnes netrpia, ale vyriesil by to Magrilan. Drz sa.