Som lacná dievčina, už som na dne!

Príspevok v téme: Som lacná dievčina, už som na dne!
hakybaky

Viete.je to také komplikované. Mám veľmi pochybnú minulosť a stašne sa hanbím za to ako som sa správala a cítim k sebe neskutočný odpor. Tak ako som sa správala, to som nebola ja, ale uplne niekto iný, kto chcel asi len uputať pozornosť...teraz ju mám no uplne inak ako som si predstavovala....Nemám sa rada ani trošku aj keď niesom škaredá, vždy bol o mna záujem ale už nemám žiadnu hodnotu. Som úplne na nule zaškatulkovaná ako radodajná lacná dievčina. Chcela by som si vybudovať novú povesť na úrovni ale už si myslím že je všetko stratené :( Denne plačem, lebo viem že u ľudí nemám ani štipku úcty. Má o mna zaujem dost chlapcou, ale všetci ku mne majú taký lacný postoj, npr. žiadny ma nezavolá len tak von pokecať, pritom som dosť inteligentné dievča. Vždy ma zavolaju iba ked im ide o sex, je nejaka chata alebo niečo podobne, samozrejme nepriamo to dajú na javo....

a Pre toto si nemôžem nájsť frajera :(

nathalia7

prestahuj sa začni novy živott medzi novymi ludmi,a začni sa správat tak,aby si sa mohla sama seba vážiť.

MultiLevel

ak nezijes vyslovene kdesi na dedine, tak ta nema preco trapit, ze ludia vedia o tvojej minulosti. Nezijeme preboha v stredoveku, ze ta za to upalia...tak nechapem, preco by si sa mala hned stahovat kdesi inde. Ak ti to pomoze celkovo v "premene", tak okej, ale utekat je blbost. Ja som asi mega naivna, ale verim, ze ludia okolo teba dokazu ocenit uz len to, ze si sa rozhodla zmenit sa a zacat od znova....

Cindy35

praveze takato zena sa moze stat najlepsou manzelkou, aspon tak hovoria chlapi. ze uz zazila ozaj vsetko a vie si vazit obycajny zivot.

zalezi aj kolko mas rokov, ak si to vsetko povyvadzala ako tinedzerka, raz nad tym mozno okolie hodi rukou, ze hriechy mladosti

a lahka pomoc je odstahovat sa do velkeho mesta alebo do zahranicia a zacat odznovu

Toska

Podľa mňa, dobru povesť si vybuduješ len s človekom čo už ma nejake skusenosti so ženami,čo ťa bude mať rad a vedieť o tebe všetko čo mu povieš,aby nebol prekvapeny.Možno z vas bude vzorovy par na zavidenie.

Cariboo

niekde davali ze taketo spravanie byva ako nasledok nejakej absencie- napriklad lasky zo strany rodicov, pozornosti. tak sa nad tym zamysli, ci tam nebude pricina

Cariboo

cau hakybaky.skor sa zamysli nad tym aku uroven maju chlapi okolo teba, velku asi nie,
ak si chces vybudovat status tak sa obklop ludmi ktorych povazujes za svoj vzor. netaram do vetra. a hlavu hore!!! kazdy robi chyby, dolezite je ich neopakovat.pokojne sa odstahuj bude ta to prenasledovat,kym to sama v sebe neprehltnes,ludia vycitia z tvojho spravania aka si. musis si najprv usporiadat veci v sebe az potom najdes vlastnu hodnotu.
Good luck

adriiiiii

Aky bol dovod ze si takto spravala, a nikdy si nad tym neuvazovala ze raz budes chciet zit plnohodnotny zivot?Mala si pouzivat rozum ked si to robila, musis niest teraz nasledky bohuzial.Dobry napad je sa odstahovat tam kde ta nepoznaju a budovat novy image.

Agnes998

No najlepsie bude odist niekde daleko, kde ta nikto nepozna, mozno aj za hranice a skusit si najst chlapca tam. Medzi tymito sa to uz nezlepsi, ta povest sa s tebou bude vliect uz stale