Voda v kolene, bolesti kolena z Chlamýdií?

elzik

boli ma koleno, nemam ho pripuchute , nie som po uraze je to popod koleno, davala som vinove obklady , nie je to lepsie asi mesiac a pol. dakujem

Toska

Green pytaš sa či s chlamydii,viem o takom pripade,že ano boli zistene chlam.Liečila sa tri mesiace ATB.Teraz ma koleno v poriadku,ale trvalo dlho dokedy sa na to prišlo čo je pričinou.

ni-ka

tak to je super ked si doktori takto protirecia...
chlamydie som mala aj ja,a malo ich viac ludi co poznam ale nikto z nich nemal vodu v kolene...bolest klbov a svalov mozu sposobovat chlamydie,borelie a mykoplazmy ale voda v kolene byva sposobena bud zapalom-tzv vypotok alebo mechanickym drazdenim...
chlamydie sa liecia atb,tak nech ti ich doktorka nasadi a urobia ti opatovne testy a uvidis ci ich pokles sposobi zmiznutie vody z kolena...

GreenTea

ni-ka MRI mi robili asi mesiac dozadu všetko mám v poriadku nič mi nezistila len že tam mám vodu...a že mám nejakú časť v kolene hrubšiu a ako si písala dochádza k treniu ale druhá doktorka túto možnosť zamietla :D tak je napadli len tie chlamýdie... chcem mať koleno v poriadku.

ni-ka

bolesti klbov mozu sposobovat chlamydie,ale voda v kolene sa tvori pri zapale alebo pri mechanickom poskodzovani casti kolena-napriklad sa ti moze triet chrupavka,mozes mat poskodeny meniskus atd...
v kazdom pripade by som si vydupala magneticku rezonanciu,jedine vtedy presne dokazu urcit pricinu...