Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?

Príspevok v téme: Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?
beskyd

zdravím. neviem, či mi niekto bude vedieť nejak fundovane poradiť, ale skúsim.. mám možnosť dostať sa úplne bezpracne a bez vynaloženia akýchkoľvek nákladov hoci aj k trojizbovému bytu, čo sa mi predtým ani nikdy nesnívalo, čo je tým lepšie že je to mimo BA v peknom prostredí, kde mám aj prácu. problém je jednak v tom, že ten byt by mi boli ochotní kúpiť rodičia a cítil by som sa ako nejaký rozmaznaný pako, hoci doteraz som si vždy všetko zariadil sám od školy cez brigády až po prácu a som samostatný a skromný čo sa týka materiálnych potrieb a vždy som chcel aj partnerku, ktorá by nelipla na veciach a mamone, ale bola by skôr citovo založená, skromná a láskavá žena s dobrým srdcom.. ak by som však tento dar prijal (bez hypotéky, bez ťiarch atď.) a takýto byt by som nadobudol do vlastníctva, ako mám v budúcnosti rozpoznať, či žene, s ktorou by sa mi črtal vzťah, nejde skôr o pohodlné a takmer beznákladové bývanie, ktoré je v dnešnej dobe luxusom? ako mám zistiť, či by ma chcela aj keby som býval kdesi v nájme v menšom byte a platil tam vyše dvojnásobné nájomné než sú náklady spojené s užívaním vlastného 3 izbového bytu? ...prípadne ak by som zdieľal väčší byt s x ľuďmi, na vlastný by som nemal, resp. mal za cenu dlhodobého záväzku v podobe drahej hypotéky?

kungfusrac

Vacsina zien ma komplexy z muzov. Od malicka sa im vstepuje, ze muz je nieco, co sa da lahko oklamat a okradnut. Preto byva spoluzitie niekedy tazke.

Lumik

Možno keby si jej povedal, že máš obrovské dlhy, exekútora na krku atd. a ona na to odpovie, že predá svoj byt a pomôže ti splatiť aspoň časť dlhu, a naozaj by ti aspoň pár rokov finančne pomáhala s tým, že by ste zatiaľ žili u jej rodičov, tak už by som to bral ako, že prešla testom :). Ešte tak na okraj.
Neni vypocitavost aj to, chcieť niekoho skromneho ? Pripadne chcieť aby má niekto mal rad takého aký som a pod. ?

Mel5

Sejla, konecne jeden kvalitny prispevok. Suhlasim. Tiez nechapem a stavim sa ze taky vztah ich nenaplnuje, resp. nechapem.. Dobre uvarene (upecene) domace jedlo chuti vzdy lepsie ako jedlo z restiky.. Ale to ludia co lahko dostali majetky (vid Cesko a ich kurz, tak si ziskaju politi spat svoje prachy/investicie do volebnych kampani), tak ti si nevazia nic..Ale dobre im tak..

Sejla

podla mna si treba uvedomit ze dostojna zena sa chlapovi nebude vtierat, lenze mne sa zda ze vsetci tito chlapi, co maju prachy maju napadnicku na kazdom rohu a ako sa tie zenske dokazu vnucovat je niekedy sokujuce fakt a este viac ma prekvapuje ze tym chlapom sa to vlastne paci, ked nemusia pohnut prstom, ani odprevadit domov, ani uctivo sa chovat a aj tak za nimi zenska lozi, oni nemusia vynalozit ziadnu namahu, ona si vsetko zariadi tak, ze chlap sa ani nenazda a uz je pred oltarom, ale ocividne je to pre nich jednoduchsie, nez vznakladat energiu kvoli uprimnemu peknemu vztahu, sa mi zda ze su priliz pracovne vytazeni a tak uz len budu radi, ked budu mat doma nejaku odfarbenu blondynu, ktora im po praci roztiahne nohy a vsetko im prejde, povrchny vztah proste, tak ako sa preboha potom mozu cudovat pri rozvode, ze ich zena o vsetko osklbe, chudacikovia ubohi obete zlatokopiek:) Len take male filozoficke okienko. Muzi, ked chcete lasku a nie vypocitavost, tak pre to treba aj nieco spravit!

Mel5

Tak mne osobne nezalezi na tom ci ma muz byt alebo zije u rodicov. Aspon je vidiet ze sa vie o rodinu postarat. Ale akoze zostavat s nim len kvoli bytu, tak to nie, dakujem. To uz si radsej zachovam svoju dostojnost a zostanem u rodicov.

@

Kábel to by si nebola ty žeby si nerypala do chlapov tu nafóre. Ci už do losta beskyda alebo mimula. Dajte im pokoj