Moj priatel sa o vsetkom spoveda jeho naj kamoske

Príspevok v téme: Moj priatel sa o vsetkom spoveda jeho naj kamoske
Niki551

Ahojte :) potrebujem od vás vaše názory a rady, pretože ja už som z toho maximálne vytočená..:( Žijem v Taliansku mám tu už vyše roka priateľa a on má najlepsie kamaratku ktorá žije ďaleko od nas ale stale si spolu písu a volaju. Problém je ze oni sa bavia uplne o vsetkom hlavne o mne. Ona ma ani nepozna nikdy ma nevidela a nenavidi ma stale mu pise ze som k*rva ze ma ma opustit proste kydá na mna neskutocne.. Vsetko som si citala v ich spravach ako ma rozoberaju a co vsetko rozoberaju moje sukromie moje problemy proste vsetko aj to co som si myslela ze moze ostat iba medzi nami!!! Pise mu ze som skareda ze som chuda ako zombie zosmiesnuje ma a on nic... Ona ma priatela dva roky viem ze s tym mojim priatelom tiez nieco mala ale on odisiel spat zit do svojhomesta a tak bolo nemozne ostat s nou stali sa priatelmi.. Boli ma ked si musim citat taketoveci on ked ma nejaky problem napise alebo zavola jej nezdoveri sa mne :( neznasam ju proste aj jemu som povedala ze ona nas chce len roudelit no on sa hned nahneva ak poviem nieco zle o nej :( snazim sa ich neriesit ale ked viem ze o com si o mne pisu tak ma to stve :( inak on je talian-american

kablica

urcite to nie je normalne a ten ich "byvaly" vztah vobec nie je byvaly, este nemaju uzavrete a ani to nemaju v umysle uzavriet ako minulost