Otec je nepríjemný

Príspevok v téme: Otec je nepríjemný
andiee

Zdravím, mám 18 rokov a s mojím priateľom sme spolu už vyše roka. Všetko klape ako má a chceli by sme to posúvať stále napred. Ja som sa nikdy veľmi nezaoberala tým, či rodičia vedia, že niekoho mám alebo nie. Síce už vedia, že niekoho mám, ale nerozprávame sa o tom. No keďže priateľovi rodičia ma už poznajú, tak v poslednej dobe rozmýšľam, že by som ho konečne normálne oficiálne predstavila. Malo by to svoje výhody, chceli by sme sa častejšie navštevovať, nie len keď som sama doma, prespávať u seba a podobne. Všetky moje kamarátky s priateľmi strávia väčšinu času u nich doma a rodičia sú s tým v pohode, tak by som to chcela už aj ja. No nechce sa mi do toho kvôli ocovi. Nemala som s ním nikdy zlý vzťah, je to dobrý človek ale čím som staršia, tým viac mu vadí všetko čo robím a vkuse mi do niečoho frfle. Je nepríjemný aj k mojim kamarátom/kamarátkam, má vždy hlúpe reči, nespráva sa pred nimi vhodne, často ma tými rečami strápňuje. Akurát včera bol u mňa môj priateľ asi na hodinku po škole. Bola som sama, keďže mamka je často preč, lebo pracuje v Rakúsku a oco sa vracia z práce neskôr, okolo 5-6. Dneska ale náhodou došiel skorej, rovno keď bol už môj priateľ na odchode a ja som ho vyprevádzala pri vchode. Keď som zbadala cez okno naše auto, chytil ma stres, vedela som, že bude zaskočený. Tak sme sa stretli všetci pri vchode, priateľ sa normálne slušne pozdravil, ja som mu povedala ahoj a on sa vôbec neodzdravil ani jednému. A hneď ma prešla chuť tam niečo vysvetľovať, keď som videla jeho vražedný a arogantný pohľad. Ani to nedokážem poriadne popísať, proste to bola hrozne nepríjemná a trápna situácia. Prišlo mi to voči môjmu priateľovi strašne nefér a ľúto. Už sa nám stalo, že som bola u neho a nečakane došiel niekto domov, ale vždy sa zachoval príjemne. Odvčera sa nemám chuť s ocom rozprávať, trápi ma to, lebo som si o tom s priateľom písala a trápi to aj jeho.. hanbím sa za to, nechápem prečo sa tak správa... a keď už mu aj niečo vadí, tak by sa v rámci slušnosti mohol správať príjemnejšie, keď toho človeka ani nepozná. Ja si myslím, že by mu po čase určite padol do oka.. S priateľom sme rovesníci, je sympatický, chodíme na tú istú školu, proste neviem nájsť nič, čo by ocovi mohlo na ňom prekážať.. Bolo to veľmi hlúpe. Na priateľovi mi veľmi záleží, nechcem aby sa cítil pred mojimi rodičmi nepríjemne alebo niečo také. Čo robiť? Mali ste podobný problém?

fero11111

ja ti len tak otcovsky pisem :) ze on nebude nikdy suhlasit s nijakym :} a len sa opakujem keby moja dcera si vodila domov sukaca zakazal by som

phoe

To sú chlapi, struha formu tvrdého chlapa. Treba ich zoznámiť , nech sa lepšie spoznajú. A tvoj priateľ by sa mal k nemu chovať s rešpektom. To je dôležité. Žiadna familiarnost, len slušnosť a úcta. To sa podda, ešte budú spolu chodiť na ryby...alebo tak nejak niečo. Časom.

andiee

Ale ja to všetko chápem,snažila som sa to chápať a vždy som sa snažila si to nevšímať,mávnuť rukou, preniesť sa cez to.. ja som sama priateľovi vysvetľovala, že som proste jediná dcéra, že sa zrejme bojí, ale si myslím, že čo je veľa je už veľa.. KEBY to bol jediný prípad, tak som ticho. Ale ono sa to deje večne, nech je to ktokoľvek. Preto ma to už fakt trápi a chcem to uviesť na správnu mieru...
a fero11111 brzdi trochu dobre? tiež by si sa mohol naučiť primerane reágovať. Ale fajn, ak ti toto pripadá ako dobrý spôsob ako si zvýšiť ego.

fero11111

zasrana sa spametaj a nevod si domov sukaca je to este skoro aby si sexovala doma a ked tak niekde unho sa spametaj a znormalizuj

otcovia su vzdy takyto ich dceru im niekto berie sa vzi do jeho situacie je to clovek ktory sa splodil vychoval a otec ma vzdy iny vztah k dcere proste iny a chrani si ju a vie aky su chlapia vie ze to nieje zdaleka tovj posledny sukac tak sa chovaj knemu slusne a uctivo a maj chut sa snim rozpravat ja byt na jeho mieste ti to aj zakazem aby si si vodila domov sukaca ....

Prezyvka55

Mozno sa boji ze mu bude tvoj priatel u vas sediet na hlave ale ked ako vravis ze bol v robote a ty si bola doma sama tak neviem, alebo mozno zavidi ze ty si doma sulozis a on susi usta lebo mamka je v rakusku :D