Potrebujem radu

Príspevok v téme: Potrebujem radu
emocka

Dobrý deň, potrebujem súrne poradiť. V lete som mala gynekologické problémy, gynekologička mi povedala, že som niečo chytili z vody, z kúpaliska, dala mi na to lieky... dlho bolo všetko v poriadku. Pred dvoma mesiacmi som mala vážnejšie zdravotné problémy, ostala som slabá, citovo labilná, veľmi som pochudla, až bezvládna a skončila som na pohotovosti... Zistili mi veľkú stratu červenách krviniek, doktory neprišli na to čo mi to spôsobilo aj po rôznych vyšetreniach a prehliadkách... Bola som aj u gynekologičky lebo som sa už bála že to môže byť nejaká pohlavná choroba. Gynekologička mi povedala, že to je len zápal, že som poprechládzala, dala mi antibiotiká. Tie som dobrela a odsťahovala som sa do UK. S tým že už mám po všetkých vyšetreniach, červené krvinky sú v poriadku, zápal doliečený... No pred 5dňami som znovu dostala veľké bolesti, až som sa nevládala pohnúť na posteli, už dlkšie som na sebe pozorovala bolesti v podbrušku, nafukovalo sa mi brucho, bolesti pri pohlavnom styku, tvorku akné na tváry... a teraz mám silné bolesti až na nevydržanie. Som bezmocná momentálne bez zdravotnej starostlivosti a netuším čo sa so mnou deje.