Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!

Príspevok v téme: Zufala, bezmocna, nervozna a nestatna kvoli sexu!
ceresnicka34

Sme s priatelom spolu asi tri roky a uplne ma prestal pritahovat, nemam vobec chut na sex s nim. Najskor som si myslela ze preto ze to nerobi dobre co naozaj nerobi snazila som sa ho korigovat a hovorit ako sa mi to paci no nepomohlo nepaci sa mi to s nim aj ked robi to co mu hovorim neni to dobre mam z toho iba nervy a som protivna potom. Dokonca po sexe vzdy placem ale tak aby nevidel, citim zufalstvo. Zo zaciatku to bolo o tom ze som dufala ze sa nejako zohrame no nestalo sa a teraz uz nemam chut to robit mam pocit ze ma to stoji vela sil. Nedokazal si za tri roky zapamatat ako sa mi to paci a stale je prekvapeny ze preco so mnou jeho dotyky nic nerobia ja uz na to nemam nervy. Chcela by som to dat nejako doporiadku lebo uz nevladzem takto dalej ale nechcem sa s nim rozist po inych strankach mi vyhovuje.

ceresnicka34

nevie sa mne venovat a urobi sa rychlo nedokaze robit dve veci naraz a ked ho navediem aby robil napr. dve veci naraz tak je to nanic lebo potom ani jednu vec nerobi poriadne a po novom sa ma dokonca na vsetko pyta ci moze, neznasam ked sa ma spyta ci sa chcem milovat a to robi stale nechces sa milovat? mozem ta pohladkat? nechces sa otocit? urob mi to prosim ta
je pre mna proste nudne ked viem ako sa to skonci alebo co bude dalej
ked mu ja ukazem ako sa mi to paci tak aj jemu sa to velmi paci ale on to tak nidky neurobi
ziadne prekvapenie ziadne vzrusenie stale dookola to iste a cele zle

Iveta Michael

P.S. U teba to podla mňa nie je žiadna frigidita,iba to že si to nemôžeš užiť tak ako by si chcela ti spôsobuje všteky tie negatívne pocity - ako inak? ty za to nemôžeš

Iveta Michael

ceresnicka34 ... tak mi napadlo že skúste navštíviť obaja sexuológa - on sa pozhovára s vami oboma a potom aj osobitne,ja neviem teda čo sa tu vôbec dá ešte robiť..

.. ale ked si z toho taká zúfalá a nedokážeš ho za žiadnu cenu len tak opustiť ( toto si teda u teba veľmi cením! si moc dobré dievča..) tak hádam sa nič nestane ak skúsite odbornú pomoc neviem či pomôže ale nemáš čo stratiť,hm..

daj vedieť či tam pôjdete a či to nejako pomohlo,príp.nie

ceresnicka34

no a preco ma prestal pritahovat? v podstate neprestal stale sa mi paci ako chlap ale sex s nim mam spojeny s bolestivym neprijemnym nudnym vycerpavajucim bezvyslednym zazitkom do ktoreho sa nechcem nutit.

ceresnica34

uz som sa s nim o tom rozpravala snad milionkrat, jeho odpoved je ze on sa snazi ako vie a inak to uz nevie a tiez nema ziadne riesenie na tento problem

nie peniaze v tom teda urcite nie su

a nie ani hak neberiem
vzdy som si o sebe myslela ze som vasniva no zistujem ze som totalne frigidna

uz som aj bola rozhodnuta ze sa s nim rozidem ale nezvladla som to :(

Buffyna

Chápem, že ho miluješ, ale tento faktor, chémia, priťahovanie a vzrušenie je veľmi dôležitý a pokiaľ tam nie je, vzťah sa mení na prateľstvo. Mala by si mu povedať, že s ním nie si šťastná po sexuálne stránke. Povedať mu pravdu do očí a asi by ste to mali ukončiť. Ono to síce bolí, ale je to vždy lepšie ako žiť celý život v nešťastnom a nespokojnom vzťahu.

Iveta Michael

MultiLevel...veď áno, ja jej naozaj rozumiem ibaže mi je jej už vtak troška ľúto ... pretože sa trápi a je frustrovaná a celé to nikam nevedie ...

Ja by som na jej mieste skúsila mu priamo povedať čo je vo veci,že sa rápi alebo mu rovno dať prečítať celú túto diskusiu - možno by to bolo najlepšie,on by videl že jej to nie je jedno ale buď by niečo zásadne urobil alebo by sa rozišli,neviem však odhadnúť jeho reakciu hm ...

MultiLevel

Iveta Michael, no to si uz len napisala novinku "omg" :)
Dievca nechce prijat rozchod, naopak chce hladat milion sposobov ako to zlepsit. Precitat si knihu o sexualnej inteligencii, neurobi zazrak, avsak ona tomu chce dat sancu, tak nech dava...je to jej volba. Kazdy normalna zenska by sa s takym chlapom rozsila, ale ked ona nechce, nech ostane v tom vztahu. Vysvetlovat preco to nikdy fungovat nebude, je ako hrach o stenu hadzat...

dennis

Svojim spôsobom si si odpovedala na otázku, kde je problém. Neakceptujete sa navzájom. Vzťah je o vzájomnej dôvere, o akceptovaní jeden druhého, o kompromise. Prestal ťa priťahovať? Prečo? Práve to, čo bude odpoveďou na tieto dve otázky, bude aj príčinou toho, že ti zlýhal intímny život, na ktorom si zakladáš.
V prvom rade sa musíš so svojim partnerom porozprávať o vzťahu a nie o tom, ako to chceš, aby to vykonával v posteli. Keď sama usúdiš, že ten vzťah s ním už nič nezachráni (odpoveď na otázku, prečo ťa prestal priťahovať), uvedomíš si aj to, kde ste obaja spravili chybu.
Niekedy treba akceptovať aj to, že sa partneri k sebe nehodia. Keď sa k sebe hodia, akceptujú partnera takého, aký je, aj s jeho nedostatkami. O tom je život, presne taký, aký si ho zariadime sami.