Darček na promócie

Príspevok v téme: Darček na promócie
sunnysweetie

ahojte..deň promócií mojho miláčika sa neúprosne blíži :) všetci sa na ten deň nedočkavo tešíme..
len v mojej hlave nastala menšia dilema.
čo mu kúpiť?????????????????
sme spolu dlho a ja som mu dala už nespočetné množstvo darčekov..
ale na promócie by to chcelo niečo originálne..
chcela by som niečo, čo by mu zostalo na pamiatku a čo by mu pripomínalo ten dôležitý deň.

tak čo hovoríte?skúste mi niečo super vymyslieť..
mňa už napadá kadečo,napr. prsteň, pohár na ktorom bude niečo srandovné vygravírované, alebo hra scrabble..
ja fakt neviem..
skúste mi poradiť.
díkes ;-)))

ariela

Lenush to naozaj neviem ako ta slecna je na tom financne.Ale ked som si precitala, ze je schopna mu kupit naraz zlaty prsten, vino a este nejake veci, tak zrejme az tak zle na tom nebude.

Lenush

ariela - nemozes vediet ako na tom slecna financne stoji.. to vsetko su dobre napady, ale ak nie je zarobkovo cinna osoba, tak asi to bude mat problem uhradit

ariela

Priklanam sa k tej dovolenke, alebo k nejakemu romantickemu vikendu v Rime, Benatkach, Prahe, Viedni,...je uplne jedno kde to bude.Alebo plavba lodou po Dunaji, alebo vyhliadkovy let lietadlom.Nie je to az take drahe, ze by si to financne nezvladla.

Lenush

s tou dovolenkou je to celkom dobry napad. ale podla mna by si ju asi mala uhradit ty ak chces aby to bol darcek.. aj ked to nie je lacna zalezitost. alebo co tak vikend v kupeloch..? :)

rada

a co tak si naplanovat dovolenku... nemusis ju hradit ty, ale jednoducho ist s napadom, ze pojdete na peknu dovolenku. Take veci ako zlato, a vselico take uz asi ani nie je v mode.

Lenush

pohar, vino, prsten, naramok.. podla mna je to az zbytocne vela.. je to prehnane, ked uz, tak len nieco z toho, napriklad vino a naramok

sunnysweetie

..ked on vazne VSETKO ma!!!preto nic nechce..Boze,ved za 24r. sme mu pozvlakali uz vazne VSETKO!!!no nie..ale asi som sa rozhodla..pohar+vino,prsten a naramok..nech to nenosi..ale aspon mu mam co dat!!!

mar

Ale ten tokaj mu mozes kupit,ale kvalitne aspon 4 putnove.A nieco k tomu.A skusala si zistit co by ho potesilo?Ja osobne uz skumam,nekupujem hocico ,lebo sa to potom nepaci.Skus,mozno zistis ,co by bolo dobre.Encyklopedie po ktorych dusa pisti su tiez nie najlacnejsie.Ked nie je na zlato,hodinky.