Akne a osetrovanie pleti

Príspevok v téme: Akne a osetrovanie pleti
Cgvga

Ahojte. Mam 15 rokov a uz dlhsi cas bojujem s akne.. vyhrotilo sa mi to asi v 13tich kedy to bola vyrazka na vyrazke.. Pred asi pol rokom som zacala uzivat vytaminy a vizivove doplnky. Jednym z nich bol produkt Acneon ktory si niesom ista ci stoji za celom zlepseni mojej pleti. Dalej to bol Zinok a vitamin B ktory som si normalne kupila v lekarni a myslim ze sa mi celkovo zlepsila kvalita vlasov, nechtov a hlavne pleti. Taktiez som pred asi mesiacom zacala kazde rano pit 100 percentny zeleny caj ktory tomu vsetkemu este prilepsil a navyse som zacala pravidelne (rano a vecer) pouzivat na vycistenie pleti tonizacny a cistiaci gel a nie len pletovu vodu.. doteraz som vobec nevedela ze prave s cistiacim gelom sa ma cistit plet a myslim ze koli tomu teraz uz nemam ani taku mastnu plet ako kedysi ked som sa napudrovala a za hodinu som bola zasa leskla a mastna. Takze vrelo odporucam zakupit si nejaky a plus obetovat sa a kazde rano vypit pohar zeleneho caju ! :)) Dufam ze som tymto prispevkom niekomu aspon malicko pomohla :)