Preco MMS nefunguje ...

Príspevok v téme: Preco MMS nefunguje ...
jano_s

mam uz 4 den silnu nadchu a kaslem a uzivam MMS kazdu hodinu 4-5 kvapiek riedenych s 50% roztokom kyseliny citronovej (necham reagovat 3 minuty). Napriek tomu nezlepsuje sa to, naopak zhorsuje. Mozno robim niekde chybu... Chcem poziadat o radu, resp. o vasu skusenost so situaciou, kedy to nefunguje, prip. nazor, v com moze byt pricina zlyhavania. Nechcem zacat s antibiotikami ...

Vopred dakujem za ochotu a radu.

RNG

Koser skor verim, lebo zidia su narocnejsi a lepsie vzdelani, nez moslimi zo zaostalych a chudobnych krajin. Hovorim tu samozrejme o beznej kazdodennej praxi, nie teoretickych definiciach.
Ale potravinove nakazy su napriek tomu ovela castejsie, nez zamorenie doplnkov, radove.

fitMonka

RNG jasne, to sa moze stat vsade, nie len v Chicagu, korupcia je vsade...
analyn, ano moze sa stat ze to niekde nedodrzuju na 100%, ale to sa moze stat pri kazdom certifikate, 100% zaruku dnes uz neziskas asi pri nicom. Zpravidla to ale plati, vid link na kosher vinarstvo

analyn

fitMonka nechcem ti brat iluzie, ale pracovala som pre kosher komunitu, pan RNG pise pravdu, kosher nie je zarukou cistoty, kvality a pod.

RNG

Paradoxne, ale vyrobky oznacene zabiha/halal v Chicagu minuly rok boli relativne viac mikrobialne zamorene, ako bezne potraviny a to pre to, ze mali vo vyrobniach , spravidla ovela mensich ako druhe dost laxne hygienicke opatrenia. Proste odsvindlovali to.
A FDA im bolo nutene "capnut po prstoch"

fitMonka

analyn, vidim, ze si odbornicka. Kosher a Halal su certifikaty hlavne pre zidov a moslimov, ale to neznamena, ze nemaju vyznam pre ostatnych. To nie je len o zabijani zvierat a zakazoch niekolkych potravin, ale o mnohom dalsom. Napr. poziadavky na cistotu a maximalnu kvalitu surovin a tak dalej. Tieto certifikaty ziska len vyrobok velmi najvysej kvality. Kosher je napr. vo vinarstve extremne ceneny a ziskat ho je velmi tazke...
www.vinarstvi-dvoracek.cz
Halal:
,,HALAL je certifikát vydaný v súlade so všeobecnými zásadami islamských potravín, ktorý je veľmi ťažké získať. Hoci moslimovia sú hlavnou cieľovou skupinou takýchto produktov, sú rovnako atraktívne aj pre nemoslimov. Aby produkt získal tento certifikát, musia byť pri výrobe dokonale odstránené akékoľvek zdroje znečistenia, musí byť zaručené dokonalé čistenie a dezinfekcia zariadení a priestorov. V potravinách sú povolené iba suroviny, ktoré nie sú jedovaté alebo inak škodlivé pre organizmus. Halal norma je zárukou hygienickej, toxikologickej čistoty a neprítomnosti akýchkoľvek rizikových prímesí a nečistôt. Halal je zárukou zdravých a kvalitných potravín."

analyn

na infekciu na penise kamaratovi nestacili ani 2 antibiotika a mast, napokon jeho zena kupila v obycajnom obchode 3% peroxid a po par dnoch nastriekania ma pokoj. Mam viacere zname, ktore pracuju v nemocniciach i domacnostiach, kanadske sestricky radi chodia za pracou do US, maju vacsie platy a menej manualnej prace, a vela kancelarskej prace prave s vypisovanim pouziteho materialu. Neviem, v akom druhu nemocnice ste boli, ale moj muz bol viac krat hospitalizovany, po amputacii bol aj dost dlho v rehab. centre, ale naozaj nemozeme povedat krive slovo na nase zdravotnictvo. Dokonca na vizitu prisli doktori za nim aj pred nemocnicu, ked sme boli na kave. U nas sa tiez nedavaju spravy, ale ktorykolvek doktor to potrebuje, ma vsetko k dispozicii cez pocitac. Vy nemate family doktora? Ten ma tiez pristup ku vsetkemu. A este perlicka- v nemocnici, ak mate problem s vyprazdnovanim, tak vam namiesto prehanadla daju slivkovy dzus, na mokvajuce vyrazky, ekzeny corn starch cize maizenu.

RNG

analyn, samozrejme ked su pacienti v stvrtom stadiu rakoviny a telo maju poskodene radiaciou a chemoterapiou, tak im oxidacne metody samozrejme ze malokedy pomozu.
Preto je tam aj to upozornenie.
A ked si myslis, ze vsetky ukony v nemocniciach su presne evidovane, tak si na velkom omyle. Pre peniaze sa tam cigani a robia rozne podvody uplne bezne. Kedysi davno, ked bola moja zena napr pri porode v nemocnici, vydali mi "presny zoznam" liekov, ktore vraj dostala aj s presnymi datumami, kedy ich dostala. Nuz znacnu cast casu, co tam bola som v nemocnici bol a veru ani polovicu toho, co tam napisali nedostala. Na to mozem odprisahat.

Tak isto, ked mala na nose vyse 1/2 roka nehojacu sa ranu, lekar z troch metrov to diagnozoval "neomylne" ako rakovinu a poslal nas za chirurgom aby jej to vyoperoval. Ten samozrejme bez akehokolvek testu operaciu dokladne previedol do hlbky aj sirky, ako by to bola rakovina, a vyrezany kus poslal na analyzu do laboratoria, kde to okamzite zmrazili, nasekali na tenucke platky a pod mikroskopom vyhodnotili. Za vyse 1/2 hodiny zvonil telefon, nastaveny dost hlasne, ze som to aj ja pocul, a tak lekar z labaku oznamil, ze sa jedna o zvredovatele tkanivo, tj ziadna rakovina, co sa potom aj chirurg preriekol, ze moja zena "ma stastie". Ale do popisu s kludom napisal, ze vyoperoval rakovinny utvar, 1 x 1.2 cm a previedol po tom rekonstrukcnu operaciu, kedze to vyrezal tak hlboko na nose , ze by sa to inac nemohlo zarast.
Ked som isiel za mojim pravnym zastupcom a povedal som mu o toto, tak mi povedal, ze nema zmyslu sudit, lebo by sa k tomu lekari nepriznali a dokonca by vo vypovediach spolupracovali medzi sebou, tj ja , laik by som nemal sam proti viacerym lekarom ziadnu sancu a dokonca by ma mohli potom sudit za pokus o umyselne poskodenie reputacie.
Takze tak je to okolo tej pravdy a "presnych zaznamov".
A na zakoncenie ako perlicka, ked som bol minuly rok operovany na zlcnik, co sa mi bez akychkolvek predoslych priznakov zacal rozpadat, lekari mi sice zachranili zivot, ale nikdy som nedostal ziadnu spravu, hoci som o nu viackrat ziadal, zo zvedavosti, co do mna vselico napchali, a prepustili ma z nemocnice ako zdraveho, hoci som mal hnacky, krv v stolici este 2 mesiace a infekciu na penise. Ked som sa stazoval, tak tam alebo "neboli" a ked som sa tam ukazal osobne, tak nemali na mna cas, dokonca sa mi jeden s kludom obratil chrbtom. A ked som chcel , aby niektory sz tych lekarov bol mojim lekarom, tak to odmietli a odporucili mi noveho, mladeho kolegu, ktory ale na tuto temu odmietol vobec rozpravat.A on mal heslo do pocitaca, takze si kedykolvek celu moju historiu mohol vybrat a pravdepodobne to aj urobil.
Viackrat som tam samozrejme nesiel, lebo cela jeho akcia bola, ze mi nariadil rozbor krvi na cholesterol a chcel predpisat okamzite proticholesterolove lieky, este pred vysledkom z laboratoria.

analyn

este stastie, ze som zacala s odkazom c.3- By itself, this protocol is only rated as being effective for newly diagnosed cancer patients who have not had severe damage to their non-cancerous cells and immune system by chemotherapy, radiation and/or surgery.- to je presne to co popisijem v mojom prispevku 08.01.15 19:31. Uz vam pan RNG neverim.

analyn

a k tajnym metodam liecenia rakoviny v krajine, kde sestricka musi zaznacit aj dlzku obvazu, velkost a pocet tamponov pri liecbe pacienta, sa nejdem vyjadrovat, jednoducho nie.

analyn

pan RNG to, ze beriete vela doplnkov som nemyslela ironicky, aj moja rodina ich berie vela, aj tu, aj posielam na Slovensko. Bolo by zaujimave vediet, kolko z tych 56 miliard skoncilo mimo US, napriklad len v Canade. Plus zbytok sveta, a na americanov toho nezostane vela. Cisla nepustia, to mate pravdu.