Preco MMS nefunguje ...

Príspevok v téme: Preco MMS nefunguje ...
jano_s

mam uz 4 den silnu nadchu a kaslem a uzivam MMS kazdu hodinu 4-5 kvapiek riedenych s 50% roztokom kyseliny citronovej (necham reagovat 3 minuty). Napriek tomu nezlepsuje sa to, naopak zhorsuje. Mozno robim niekde chybu... Chcem poziadat o radu, resp. o vasu skusenost so situaciou, kedy to nefunguje, prip. nazor, v com moze byt pricina zlyhavania. Nechcem zacat s antibiotikami ...

Vopred dakujem za ochotu a radu.

analyn

nie, preto mi vyrezal siroko a hlboko, aby zistili, ci nie je napadnute okolie,ak by bolo, tak by musel rezat viac+ radiacia, popripade chemoterapia. To znamienko mi rastlo asi 2-3 tyzdne, mala som stastie, ze som si to vsimla. Len som sa bala dalsieho rezania, do sirky sa da v pohode, ale o moc hlbie uz nie kvoli kosti. Pravdu povediac, uz som si objednala krasnu parochnu, no co uz, poslem ju naspat.

majus1463

analyn ani ti to nepoistili chemoterapiou?to nechapem,ze vyrezal a nic nebolo treba,..melanom koze je jeden z najagresivnejsich rakovin

analyn

vysetrenia boli, je to cele prec, ono to zname od doktorov- pozorujte sa- naozaj plati. Cim skor sa rakovina zisti, tym skor sa da prezit. Zial, bradavica to nebola, asi mas malo skusenosti, ale to bud rada. Nepoznam zivych ludi, co mali metastazy, ale poznam viacerych, u ktorych sa to podchytilo vcas, a dnes sa tesia zo zivota. Takze za mna nie MMS, ale ano preventivne prehliadky, aj u doktorov, aj doma pred zrkadlom. Prezila som 2 najdlhsie tyzdne mojho zivota.

ni-ka

ibaze tie neziaduce ucinky su tam vypisane preto, aby si zistila ci ti uzivanie lieku skodi alebo nie a potom to riesila s lekarom...
nasledne sa o tom informuje šukl a ked je tych neziaducich ucinkov nahlasenych vela tak sa prehodnocuje ucinnost lieku ...
a to ze je tam vypisanych kvantum neziaducich ucinkov neznamena ze nutne ten liek sposobuje kazdy jeden...
ja som napriklad nemala nikdy so ziadnym liekom problemy a ani sa u mna neprejavili vedlajsie ucinky

majus1463

analyn,pises akoby ti vyrezali bradavicu,nic viac netreba,staci zhubne znamienko vyrezat do hlbky,bez vysetreni,ci nemas metastazy,bez dalsej liecby. to som este nepocula,taky postup..

fitMonka

Ale ved ja nevravim, aby ludia neuzivali lieky, co si myslis, ze len tak uzivam mms na kasel ? Ide o to, ze MMs casto zabere aj tam, kde su lieky uz bezradne. Je vela lekarov, ktory ho potichu odporucia uz ako poslednu moznost v tazkych pripadoch...
Mms sa velmi diskutuje na roznych forach strasne vela ludmi a nikdy som necitala o nejakych vaznych problemoch, maximalne pri privelkej davke straveny den na zachode :) To su jedine neziaduce ucinky o ktorych viem. Precitala sisi uz niekedy neziaduce ucinky niektorych silnych liekov? Na 2 strany a malym pismom aby sa to tam vobec zmestilo...

Ja som v prvom rade za prirodne lieciva v podobe bylin, plodov a podobne.

ni-ka

vies preco su statistiky o umrtiach z liekov?lebo tie lieky niekto oficialne predpise...
skus hadat preco nie su statistiky o umrtiach z uzivania MMS...
kludne si ho uzivaj a ked ta vystrie, kto tvoje umrtie zaradi do akej statistiky??!

ni-ka

mne je sumafuk ci je to chlorid, chlornan, chloricitan apod...ide mi o to, ze niektori sa tu idu posr.t z penicilinu lebo "farmabiznis" a na druhej strane do seba leju dobrovolne(!) kvanta chemie...
ale ved ta je "zdravsia" ako lieky lebo nie je predpisana tymi hnusnymi lekarmi co chcu na nas zarobit a zabit nas liekmi...radsej budem pekne doma cuckat MMS...