Neviem čo mám robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mám robiť
zmatenaK

Ahoj. Mám 20 rokov priateľ má 22 sme spolu uz skoro 4 roky ( on je moj prvý vo všetkom , on mal nejaké 3 jednorázovky ) , je to ten najlepší človek na svete a má všetko čo by správny chlap mal mať. Milujem ho strašne moc , proste sním mam strasne vela odžitého kedze byvame nedaleko od seba a stale sme spolu , teraz spolu uz aj bývame.. Vo vztahu nemame ziadne problémy mame idelany vztah ...fakt si niekedy pripadám že žijem niekoho sen :)) On vie o mne uplne vsetko ja o nom tiez,.plánujeme budúcnosť ...a všetko ostatné v sexe nemáme taktiez ziadne problémy vsetko je skrátka ako má byt , len mna teraz začala napádať myšlienka že či chcem byť s jedným chlapom celý život..aj ked lepsieho by som zaiste nikdy nenasla ! a to mi verte ;) Ale ada sa bavím skúšam nové veci samozrejme ze vsetko sním , chlapi maju o mna zaujem ja o nich nie samozrejme ....len ma toto zacalo trapit ci po case to nebude iné ...či nebude neskoro , či sa zaviažem uz na cely zivot ? Neviem hmmm

kathyx

Bud rada ze mas priatela, takeho akeho mas. Keby si si zacala s niekym inym na 100% by si sa potom chcela k nemu vratit :)

LeSante

zmatenaK ja ta chapem:)
podla mna mu na rovinu povedz svoje obavy a takto pridete na viac ako tuto ludia na fore:P

redka

fakt asi nemas nijake problemy, tak si potrebujes nejaky privyrobit..... smutne... mozno si si nim moc ista a si myslis ze ti odpusti aj keby si skusila neco ine.... ved skus... a potom budes len plakat ked si ho ulovi nejaka ina, ktora pochopila hodnotu normalneho vztahu,,,,