Priatel taxikar

ebi777

s mojim som sa prvýkrát vyspala takmer po roku :) takže asi toľko o spoznávaní
a ja som nikde nepísala, že mám nejakú nadštandnú prácu :) tak neviem o čom píšeš :)
a naše záľuby sú knihy a knihy, debaty o psychlógii o rôznych teóriách od rôznych predstaviteľov, debaty o konšpiračných teóriách rôzneho typu (zdravotníctvo, politika, vesmír, etc.)

fero11111

dobre poznala znamena co ake ma rad filmy co dobre jedava a tak ? cize u teba sex az tak po 2 mesiacoch ci neskor az ?

je mi jasne ze ti to je jedno a sak v pohode ale ked ta tak sledujem uplne vidim ten umelkovany vztah ktory mate pochybujem ci sa vobec mate radi ci to nieje taka vzajomna len vypocitavost to znamena och ja som pekny pekna a mam fasa robotu min som asistentka riaditela nadnarodnej spolocnosti a on je uspesny manager v rydzo slovenskej firme :) no proste chcel by som vediet co si o tebe mysli tvoj alfa samac s pohladom intelektuala aj ked je na zachode :))) mate nejake spolocne zaujmove cinosti okrem sexu ? to je cisto pudova zalezitost nemusis odpovedat len tak cisto zo zaujimavosti

ebi777

mne je jedno tiež, aj si mysli o mne čo chceš, zaraď si ma do toho zoznamu do ktorého chceš ;-)
čo sa týka k tomu sexu, ja nedokážem mať sex bez lásky a bez toho, aby som toho daného človeka dobre poznala

fero11111

mne si ego nepodkopla ale proste ty o svojom ja o svojom ale mne jedno :) ked myslis dokonca na vztah nehladas cize na sex by taxikar mohol byt?

ebi777

fero
pravda vedome taxikárov nevyhľadávam pre vzťah, ale ja ľuďmi ani žiadnou prefesiou neopovrhujem!!!!

aspoň teraz vidím, na tých komentároch, že ako som niekoľkým mužom podkopla ego ;-)

fero11111

ebi ale rozumieme sa a dost dobre proste pohrdas clovekom ktory je taxikar napr.

predavac posuvac v linkovej vyrobe fazoprepinac nizkoelektrickeho vedenia v SZCE no jednoducho podla mna si zly clovek lebo reci co a kto ti moze dat a ma hemeroidy a dristy takeho druhu su maximalne ubohe aj ten tvoj alfa beta tvorca semena toho najlepsieho ktore polikas s radostou moze dostat hemeroid napr. ked dlho sedava na gauci a ty ho nevies oralne uspokojit a ked je prilis mekky gauc tiez moze mat krivu chrbticu s toho ked lezi a snazi sa tvarit prilis intelektualne aj vtedy ked nemusi si uboha sice ta nepoznam a dufam ze ani nespoznam takyto ludia ktory opovrhuju druhym len preto lebo je taxikar alebo smetiar su strasne povrchny a je to maximalne lacne ... FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

humus

ps ( som taxikar)

ps1 (snad ta to intelektualne priebojne individum posle odkial si prisla)

ebi777

zlodej
nerozumieme sa, tu vôbec nejde o peniaze, ide tu o intelekt a o nejaký oheň resp. impluz v danom človeku,,

mňa nevie chytiť taký muž, čo hľadá výhovorky, ako sa daný problém nedá vyriešiť, resp. nejaký rezignujúci lenivec, proste tu chýba iskra

raptor

Tiez som sa na tej pohrebnej sluzbe nasmial :-D
Uz som tu pisal svoj nazor ,ale odsuhlasim tentokrat aj potvorkyn prispevok ,az na tu ebi