Bolesti kĺbov a ďalšie problémy

Príspevok v téme: Bolesti kĺbov a ďalšie problémy
niks127

dobrý den mám 20 rokov a stále mi pribúdajú problémy začalo to 3roky do zadu stratou vedomia raz za pol roka k tomu sa pridali strašné bolesti klbou a krčnej chrbtice až pálivé nadmerné pukanie v klboch potom sa k tomu pridali bolesti v podbrušku také ako by vás niekto kopal ale z vnútra k tomuto všetkému mi tlak lieta ako chce raz je vysoký raz nízky tep srdca mám stále nad 100 aj ked som v uplnom klude k tomuto ešte bolesti žaludka nadmerné grganie aj ked nič nezjiem alebo sa napijem pálenie záhy a nadmerná únava stále by som spala počas spánku sa budím na nadmerné potenie som nesústredená a mávam strašné bolesti hlavy strašne zle znášam zmeni teploty je mi skoro stále zima a nadmerne sa mi potia dlane bola som aj na neurologickom vyšetrení aj na gastre aj na odberoch krvy všetko je v poriadku alebo negatívne prosím poradte cítim sa ako starí človek ktory je zrobení ale mám na to ešte nízky vek nikdy som netrpela závžnímy chorobamy všetko to prichádza postune a zhoršuje sa to životosprávu mám dobrú a aj pravidelne cvičím psychika ani stres to nieje