Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?

Príspevok v téme: Rozišli sme sa. Ako ju získať späť?
qqqq

Dobrý deň,
takýchto problémov tu je milión no asi mi psychicky pomôže dostať to zo seba. Nedávno sa so mnou rozišla moja ozajstná "pravá láska". Až teraz som si uvedomil, ako veľmi mi chýba a ako som to celé pokašľal. Rozišli sme sa z dôvodu, že som náš vzťah dosť zanedbal. Síce som ju veľmi ľúbil, nedával som jej to extra najavo a zároveň som mal aj ja svoje problémy, ktoré som jej nechcel vešať na nos a trápil som sa s nimi sám. Do karát tomu nehralo ani pár kilometrov vzdialenosti, ktorá medzi nami bola. Chcem to celé napraviť, no vraj som svoju šancu premrhal. Vraj takto to ďalej nejde... Možno je to len v mojej hlave, ale z našej komunikácie po rozchode (sme stále v kontakte) cítim, že ešte ma tak úplne nevymazala... Občas to zájde do prehnanej diskusie, ako keby sa medzi nami nič nestalo... Na otázku, že to chcem riešiť odpovie, že už je rozhodnutá... Chce vraj aby sme ostali len kamoši. Neviem ju však dostať z hlavy. Neviem si predstaviť vzťah s inou... V mojich očiach je len ona. Čo robiť? Vďaka...

Agnes998

No asi to nebola ta prava ked sa s tebou rozisla a nechce ta spat. Si este velmi mlady, na tu pravu mas cas. Ty si jej v nejakych veciach nevyhovoval, kedze to s tebou po tak kratkej dobe ukoncila. Mozes sa z toho poucit a raz si najst dievca, ktoremu budes vyhovovat.

agni

bojuj o nu!! ak ti na nej naozaj zalezi tak to nevzdavaj, ukaz jej ako ti velmi na nej zalezi. teraz je cas na to, aby si jej venoval maximum svojho casu.urob mozne aj nemozne, drzim palce ;)

qqqq

Veľmi by som to chcel vrátiť späť, no určite nie do starých koľají ale viac jej tu lásku preukazovať. Tu je odpoveď na to zanedbávanie. Bol som spokojný, že mám koho ľúbiť a niekto ľúbi mňa. Keďže som sa viac venoval škole a povinnostiam, ktoré mám odbíjal som priateľku do úzadia. Nevenoval som jej pozornosť. To ju trápilo, no veľmi sa to neriešilo. Až tým rozchodom.

drexitus2002

z mojich skusenosti ak to chces da sa to vratit pretoze zeny su naivne a nechape ze prisla o priatela skus pokecat s nou o tom povedat ze ju milujes velmy a daj jej kyticu ruzi
zeny maju o koliesko menej musis to tak brat dakedy sa rozide s tebou aj bez priciny :)

lilyiankaa

ako som ti písala nižšie, daj jej čas, možno sa to dá opäť do poriadku.... ale ak náhodou nie, zober si poučenie do budúcna

qqqq

Mal som už jeden vzťah, kvôli ktorému som si dosť pokašľal isté obdobie svojho života. Keďže som sa nechcel rovnako sklamať, bol som dosť opatrný. Spolu sme boli niečo okolo 6 mesiacov. Bol som jej prvým partnerom. Mám 23 a ona 18.

lilyiankaa

predpokladám, že to bola tvoja prvá láska a preto je normálne, že to takto cítiš .. ak ona je už rozhodnutá a nechce ťa vo svojom živote, tak sa s tým musíš zmieriť a čím skôr tým lepšie ..a samozrejme si zobrať ponaučenie, čomu sa v bud. vzťahu vyvarovať .... urobil si isté chyby, sám si si ich priznal a preto si budúcnosti na ne dávaj pozor ..... vy ste tvorili pár, tým pádom si jej mal veriť a ak si mal problém, mohol si sa jej zdôveriť a nie to dusiť v sebe ..... len ty sám vieš, či máš ešte u nej šancu alebo nie .. možno ti ju časom ešte dá, ale musíš ísť na to pomaly a postupne, netlač teraz na ňu, lebo to len pokazíš a môžeš prísť aj o to, aby ste boli len priatelia .. ako dlho ste spolu boli a koľko máte rokov?