vegetarianstvo

Príspevok v téme: vegetarianstvo
verkiberki

mam 20 rokov a som vegetarianka...v tom by nebol az taky problem,ale maso nejem od svojich asi 4 rokov..mama mi rozpravala,ze som velmi odmietala maso vsetkeho druhu a ostalo mi to do dnes.
tym,ze nejem maso,sa citim dost slabo..zavazne choroby som nemala ziadne,prosim o radu,ako sa mam stravovat-co konkretne,inak odmietam aj vajcia..naopak-mam velu potrebu jest rozne syry,mliec.vyrobky.som casto hladna..velmi pekne dakujem za co najviac informacii.

elwin

suhlasim, ja nepapam maso dva roky a v poslednom case byvam poobede dost otapena, ale pomalicky to prechadza... este by som pridala do tvojho jedalnicka ochutene ovsene vlocky, odporucam zn. Emco; ovsenu kasu tiez Emco, ono to je daco uplne uchvatne... a este orechy

larisa22

ahooj verkiberki, ja som tri roky vegetarianka a tiez som zaciatku riesila malatnost a unavu.treba zaradit do jedalnicka vyrobky zo soje take tofu je skvela vec a v bioobchodoch ho dostat ochutene napr spenatove, zeleninove...dolezite su aj strukoviny sosovica, hrach...a skus papat aj slnecnicove semiacka.. a nezabudaj na ovocie :))