Facebook

Mima.89

ja súhlasím iba s renčou.. jasné že mu to tam pozri, ak ti je neverný, alebo ti klame a ty to nezistíš teraz, nemysli si že ho to prejde, môže sa to ešte zhoršiť a ty budeš ako úplná naivná paroháčka. Pokiaľ máš podozrenie, sprav to!.. ja by som tiež, keby som ale nemala podozrenie a úplne by som mu verila tak by som nepozerala. no v tvojom prípade je to iné. pozri, nnie je pravda že je lepšie nevedieť, tak či tak sa to časom prevalí a ty budeš ešte viac nešťastná.

Žužova

Kludne sa mu tam pozri ak máš podozrenie ..no a ? vy moralisti ,čo je lepšie aby to nechala tak a možno raz niekedy náhodne zistila že bol sukničkár alebo ju nepodaj podvádzal celé roky ?? A podla mna ak by ta podvádzal a ako ti tu ktosi radil že ,,otvorene sa sním radšej porozprávaj a opýtaj sa" ..no už vidím chlapa čo je neverný ako sa prizná že ano miláčik balím iné baby a stretávam sa s nimi..prepáč... Haha ved dobre ked máš pochybnost povec mu o tom a on sám ak ti je verný navrhne ti aby si sa pozrela na jeho učet.. ale najprv by som si to preverila predtým lebo to može ešte preventívne vymazat a ptm ti ukázat že je ,,čistý" .... ppodla mna na tom nič ubohé neni.ked ti raz dal svoje heslo sám ti ponukol šancu preverit si hop takže žiadne výčistky...

mojpohlad

Ste zbabelci obaja, ak:

- on taji a klame
- ty namiesto toho aby si sa s nim snazila nadviazat otvoreny a uprimny rozhovor, tak mas pohnutky ho tajne sledovat a vypisujes o tom cudzim ludom na fore.

Podla mna je to zbabelost ak sa cela trasies z toho, ze by si sa mala dozvediet aky on je v skutocnosti - ako berie vas vztah v kontexte vernosti, ako vnima ine zeny, ake su jeho skutocne tuzby, cim vsetkym ho naplnas,cim nie a podobne.

TinaM

Tak v tom pripade mas asi pravdi-je lepsie nevediet. Povedz mu, ze si sa omylom prihlasila (alebo neviem, ako si sa dozvedela to heslo), nech si ho zmeni, ak chce. Mozno ho nezmeni a mozno ano. A nechaj to tak. Ak sa nechces rozvadzat a dokazes zit s tym, ze je lepsie nevediet, tak sa tak spravaj a neries to.

kungfusrac

Je jedno, ci ti bol, alebo nebol neverny, alebo ta niekedy klamal. Do sukromia bez dovolenia by si nemala nikomu liezt. Ty ho tiez klames, ked sa tvaris, ze mu nelezies do uctu a neveris mu, ked sem davas taketo otazky.

Kristinkita_1

Preco ho nenecham? Lebo je to moj manzel. To sa mam kvoli hluposti rozviest?
Renca nie nevliezla som mu do sukromia, jednak preto, lebo by som jedine seba sklamala a jednak preto, lebo sa bojim co tam najdem a viem, ze tam nieco bude.
Niekedy je lepsie nevediet.

TinaM

Tak potom tomu nerozumiem. Nedokazes mu verit, lebo ta sklamal a oklamal. Tomu rozumiem. Ale preco si teda s nim?To ta bavi stale mat v hlave otazku, ci ti klame? Jasne, pozri si ten fb, aj ja som uz tomu svojmu pozrela-aj ked mu verim, nikdy mi nedal zamienku mu neverit. Ale mal to tam a co. Keby si on pozrel moj, tak sa tiez nic nedeje.
Ale myslim si, ze nech tam najdes cokolvek, aj tak budes na tom stale rovnako-s nim a v pochybnostiach.

renča...

kludne mu to pokukaj tam. Ved ak je neverný, alebo nejaký uchyl mala by si to vedieť. ja by som kludná nebola, a chcela vedieť pravdu.

čo ti radia, že nechaj tak je kravina. čo má zatvárať oči a nechať sa klamať. Ved ak je verný a slušný tak nemá čo schovávať. A ona sa o tom teraz môže presvedčiť.

Však mu nič nepovedz a pozri. A ked niečo nájdeš za čo mu budeš chcieť vynadať, až potom sa priznaj.

Mimochodom si veľmi inteligentná, ak si to ešte neurobila. Klobuk dole.

Kristinkita_1

Ja som mu do FB nevošla. Resp. ako ma prihlasilo, hned som sa odhlasila.
Pokial ide o doveru ci nedoveru... viackrat uz v tomto ohlade klamal. A teraz som opat nieco vytusila. Tak ako mu mam verit?
Pokial ide o to ze je fotograf... pise si s dievcatami, s tym, ze to ony mu vypisuju, ale opak je pravdou.
Tazko pochopit.