Zabudnuta tabletka - poradia skusenejsie?

Príspevok v téme: Zabudnuta tabletka - poradia skusenejsie?
neskusenka

prosim nesmejte sa mi,lebo vidim ze to tu mate velmi vo zvyku.Len mi prosim poradte.Ukradli mi batozinu vo vlaku,taku malicku tasku.V nej som mala aj antikoncepciu,ktoru beriem len dva mesiace.Dnes som ju mala uzit o 19.00 ale nestalo sa tak... :( Mam z nej este recept,takze zajtra mozem ist do lekarne a kupit si druhu.Lenze byvam v dedine a kym sa dostnem do mesta,davno prejde tych 12 hodin,kym ju este mozem v pohode uzit bez rizika.Co sa stane ked si ju dam po cca 15 hodinach?Alebo 20 hodinach?Uz nebudem chranena a musim sa chranit aj inak?A kedy zacnem byt chranena?Dakujem :(

neskusenka

Denis ked nemas co napisat, radsej nepis

Tina, dakujem za odpoved! Uzivam Chloe, doma som nastastie nasla letak. Ja som mala teraz 7 dnovu pauzu,cize menzes.A vo stvrtok som si dala prvu tabletku z noveho blistra cize som na zaciatku prveho tyzdna. Vo stvrtok som mala aj pohlavny styk.No a v piatok som uz antiku neuzila lebo som si nemala aku dat :-( som z toho na mrtvicu viac ma stve strata dokladov :-(
na tom letaciku pisu ze je vysoke riziko ak som zabudla uzit v 1. tyzdni.....a este sa bojim, ked som mala vo stvrtok sex. Myslim si vsak ze to som bola chranena,ved zena je chranena aj pocas menstruacie, a my sme to robili na konci menzesu, ked so zila prvu aktivnu tabletku. Cize chranena nebudem zrejme nasledujucich 7 dni... :-( ale ci to tak skutocne je?

denis91

si si mala chranit tu malicku tasku
podla zoznamu chranenych osob,nepatris medzi chranene osoby
musis si objednat bodyguarda
aby si bola chranena

TinaM

dost zalezi aj od druhu antiky, ktory uzivas. pri niektorych tabletkach to az tak nevadi, pri niektorych velmi. Zalezi aj na tom, v ktorej casti blistru si- niektore tabletky to maju dokonca v navode, co robit, ak zabudnes uzit tabletku v prvy, druhy alebo treti tyzden (skus sa pozriet do pribaloveho letacika tej tvojej). Ale kazdopadne, vynechanim tabletky sa ich ucinok znizuje, preto by som na tvojom mieste pouzivala tento mesiac (resp. kym nezacnes brat dalsi blister) este inu ochranu.