Priateľ nevie aké je znamenie?

Príspevok v téme: Priateľ nevie aké je znamenie?
neonka20

Ahojte, možno trošku blbá téma ja viem. Nieje to vzťahoch a ani problémoch vo vzťahu. Ide o to že moj priateľ sa narodil 23.10 a nevie aké je znamenie. Niekde píšu že je Škorpión a niekde píšu že je Váhy je to také 50/50 ani k jednému sa astrológia neprikláňa viac. Nevie aký horoskop si ma čítať, aká charakteristika znamenia lebo sú práve tie znamenia dosť odlišne. Je tu nejaký astrológ ktorý by vedel poradiť?

neonka20

Fleur-de-lis
Ahoj, nie neberiem to ako urážku priznám sa ja tomu tiež nevenujem pozornosť veľmi nejak, každý je samozrejme vynimočny tvor a neda sa to škatuľkovať podľa znamenia, ale predvčerom som len tak blúdila internetom a našla som charakteristiku svojho znamenia a čo som sa tam dočítala skoro som odpadla proste veci ktoré sú vo mne hlboko skryte o ktorých sa snažím mlčať a doteraz som si myslela ze som nenormálna a je to len výplach mojej fantázie tak tam to presne všetko bolo popísane, skoro som prestala dýchať keď som to čítala. A pochopila som že dačo len predsa na tom bude na tých znameniach pravdy.

Fleur-de-lis

nie som astrológ, ale podľa mňa má šťastie, že ho osud takto od tých somarín uchránil :)
Každý je jedinečný. Horoskop, znamenia, veď to je urážka a výsmech ľudskej osoby. Ako podľa toho niekto môže žiť, hm. (to neber ako urážku, to je skôr moje zamyslenie)