Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

Iveta Michael

mám jednu dlhoročnú priateľku ktorá jednoducho nikdy neodolá a vždy jej padne zrak na mužské pozadie :)

jej sa páči chlap s pekným zadkom,mne to príde smiešne ale však proti gustu nič :)

Iveta Michael

pokiaľ ide o výzor muža tak si skôr všímam oči,ústa,nos ... ak má toto pekné tak ten chlap je automaticky pekný,asi tak. ..

Iveta Michael

okay:) ale tak ja žeby som nejako obdivovala mužské penisy to teda ani náhodou nie .. beriem to ako súčasť ich tela z ktorého si rada ,,ukradnem,, to čo mi urobí radosť a uspokojenie,ale nezameriavam sa na to že ich pozorujem a nebodaj porovnávam,omg:)

Lulu2011

Ivetka - no nemyslela som to z hladiska kojenia, ale ako som pisala ako symbol plodnosti, jasne,ze su urcite veci v nas dane to je hadam jasne, tak ako sa nam pacia penisy tak im prsia a vagina, kazdemu

Prsia su ako antistresove lopticky :)

ked zeny maju radi svoje telo, take ake je, pokial neboli zneuzivane, tak prirodzene prijmu s radostou aj dotyky partnera, zenska dusa je lahko zranitelna a nevyspytatelna, moj kamarat ma priatelku, prsia ako z katalogu, ale tiez nema rada dotyky na nich, ale zvykol, je citliva a velmi prisna na seba

Iveta Michael

dodatok: šlapeš si po jazyku a protirečíš - sama si napísala že pri telke ťa niekedy za ne drží lebo mu je to príjemné - nejde o vzrušenie,je mu to príjemné,bodka.

mňa by ani nenapadlo obviňovať priateľa za to ak mi náhodou zaspí na hrudi ako malý chlapec:) no a čo teraz? baby,vy ste niektoré ozaj divné..nepochopiteľné:(

Iveta Michael

Lulu2011

nezavádzaj pls.. to že je to geneticky dané som písala ja,neklam... :)

a že sú aj nekojené deti,to na veci nič nemení aj tak..

nedohaduj sa so mnou,lebo ma i tak nepresvedčíš,ja mám na to iný názor ako ty a nepáči sa mi ako zrazu zahováraš

Lulu2011

Ondrej prisiel si uz na nieco?

mna este napadlo, ze ci si s manzelkou nedate niekedy napr. take vinko, ci ked je uvolnena nereaguje aspon trosku inak