Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka

Príspevok v téme: Zoznamka - skutocny zaujem alebo zlatokopka
Diskuter

Zdravim,

som registrovany na jednej zoznamke (Badoo). Dvakrat sa mi stalo, ze o mna prejavili zaujem zeny, ktore su takpovediac z "vyssej ligy". Boli to krasne a sexi zeny, u ktorych je hned jasne, ze nemozu mat nudzu o chlapov. Nechcem sa podcenovat, ale viem, ze moj vzhlad nie je bohvie aky, mam aj nejake to kilo navyse. Smerujem k tomu, ze podla mojho profilu to moze vypadat tak, ze som na tom financne dost dobre a obavam sa, ze to moze bych ich motiv. Tak sa chcem opytat hlavne chlapov, ci ste nemali podobnu skusenost, kedy dotycnej slo iba o peniaze. Da sa to takto vopred vobec nejako odhadnut?

U-turn

kungfusrac

a co znamena "mas peniaze"

praca na aspon 400eur?

lebo ked sa pozriem okolo seba, rozlozenie a rozdelenie bohatstva nie je zrovna priemerne.

a to by potom 80% muzov bolo na suchu..

mne sa paci, ze prave ti, co (podla mna), maju taky priemer, lahky nadprimer, mudruju najviac :D

ale nevadi, dobre sa bavim, pokracujme.

kungfusrac

Nechapem o com je tato tema. 99% zien, ak nie vsetky, si najprv preveria, ci mas peniaze, az potom niekam s tebou idu.

Jill

A nesuhlasim celkom s tebou, co sa tyka nakupovania. Vela ludi pracuje na zmeny(doobeda, pooobede, v noci), ludia pracuju aj tak, ze dva dni robia a den-dva maju volno. Mas vela podnikatelov a ludi, ktori si sami riadia prac. cas(obcho. zastupcovia, poistov. agenti atd.) a potom mas takych, co cestuju za pracou mimo bydlisko a teda pracuju na tzv. tyzdnovky.

twinpeaks

Lost, dnesny chlapi si myslia, že zlatokopka je ta, ktorá si nechá zaplatit drink. Aka smutná generacia. Všetko merat cez peniaze.

U-turn

Jill

kravina, alebo stalo sa ti to?
normalne ze po tebe isla zena, lebo mas pekne auto? ake mas?

zazil som uz take, ze zeny "natrcali" zadok, ked poculi ake "faro" ide za nimi (R8, F430, alebo moja stara srdovka LP640)..

ale to nemozem povazovat za "oblbuje ma"

ano, za istych okolnosti "poblaznit rozum" plati, ale to nesvisi s majetkom, ale povahou ze hladaju len sex.. obojstranne..

a funguje to aj u tych, co maju fabiu, len je to ina liga no..

ale princip je rovnaky, niekto da za 40eur, niekto ani za 40k..

a na margo "kde pracujem"
ved nehovor konkretnu poziciu..
povedz, ze robis s.. IT, komoditami.. tym si pokryl 99% prac..

NEVERIM, ze si za vodou (alebo "dobre situovany" ale sorry, nikdy nechapem tieto metafory pokecove) a nedokazes sa dobre obhajit.

to je anbsolutne antilogicke

a ked mas posrane 2-3 tisicky mesacne, tak je tema bezpredmetna.

U-turn

prosim ta, paranoja ta fackuje?
keby si na tom bol tak dobre, nepytal by si sa na takomto fore taketo veci ;)

tak schvalne, kde pracujes? NSA ? NASA? Fico & spol, s.r.o ?

ved kazdy triezvy a pricetny muz vie, kedy zenska ide po majetku. to vycitis uz aj od muzov-kolegov, kamosov, rodiny..

akoze :) tiez na tom nie som financne zle, ale pracu nemam, cize mozno aj som (dost paradox, ze?) ale nezazil som, ze by po mne nejaka isla, lebo peniaze :D

akoze... wtf? :D ako hovorim paranoja ;)

vies co zaujima mna? kto chodi do nakupnych centrier medzi 8-11 rano a medzi 1-3 poobede.

normalne pracujuci clovek asi nie, takze logicky, len zlatokopky a zlatokopy (kto by uz len bral dovoleknu na nakupne centrum, alebo kto by uz len riskoval PN tam, alebo kto by tam mal financie keby pracoval za pasom/na nocnej..)

a nechapem preco pouzivs badoo..
NEVERIM ze muz za vodou je nuteny pouzivat BADOO, do prdele, to je podradna zoznamka ala azet. NIKDY som tam nebol a NIKDY ani zo zevedavosti nebudem, ved uz len ten style a ich reklama (klamliva btw) je na urovni, no ved zlatokopiek a pasakov..

cize logicky, si pasak? :D

get some life, man...

Jill

Sejla< tie myticke postavy naozaj existuju, dievcata vidia, ze majetnejsiemu muzovi staci velakrat poblaznit rozum peknou
tvarickou a postavou.
Diskuter< a preco mas ty zaujem len o tie krasne a sexi zeny? Obycajne ti nestacia? Alebo sa len potvrdzuje pravidlo, ze bohaty hlada sexicu a sexica bohaca? Potrebujes k svojmu postaveniu tu dokonalu prezentaciu, ze? :)