Laserová operácia očí .. bolí to veľmi?

ponpom

po 35ke uz nepoucuku alebo po 30 z dovodu ze v momente ako sa odstrania okuliare na dialku pokial ste trpeli kratkozrakostou v momente sa vam postupne zhorsi zrak na blizko a sice osstranite okuliare na dialku ale budete potrebovat okuliare na citanie.tak mi to bolo vysvetlene.nie je tie zaruka na ake obdobie bydete vidiet bez okuliarov a po kolkych rokov rok pat sedem sa vratia nejake mensie dioptrie jednotky ci dvojky.co jednemu vyhovuje druhemu hie kazdy sme uny co druheho neboli druhy ma velke bolesti.V co najmladsom veky po dovrseni rastu doporucujem tuto operaciu v starsom veku sa dioptrie vratia alebo operacia nie je ucinna a prachy nikde. V usa po 40 ju nedoporucuju uz.a potom ako oko atarne nwvie sa ako oko Areaguje v 60ke ake bude mat tato operacie nasledky na atarnutie oka.preco lekari kt operaciu propaguju maju okuliare???!!!nedoveruju nie su si isry pochybujy?!nie je to este 100%ze je to v poriadku.az o 30rokov sa zisti pravda ked ty co ju uz podstupili nebud mat v starobe problemy.ze vraj sa aj podpisuju papiere ze je mozne aj oslepnutie negarantuje sa nuc je to cele vstadiu vyskumu.a je to dobry obchod kazdeho lanaria.

ni-ka

a este by som podotkla ze samotny zakrok urcite neboli a je jasne ze po opke je to trochu neprijemne,co je logicke,kedze je to zasah do oka...ale behom dvoch dni to urcite prejde...

ni-ka

woo ja viem ze je to ine,opisovala som op.sedeho zakalu...chcela som len podotknut ze OBE sa robia laserom a pri lokalnom znecitliveni kvapkami...cize samotna operacia laserom ako taka neboli

woo

operacia laserom ako taka neboli, boli to neskor, ked prestane ucinkovat umrtvenie, hoci teraz som citala ze uz to robia aj bezbolestne...
nika, sedy zakal je nieco ine

ni-ka

neboli:-)
mne robili laserovu operaciu sedeho zakalu,to ti vlastne narezu laserom oko pri duhovke,vyberu sosovku a daju ti tam novu umelu,vsetko to trva desat minut,len s kvapkami na umrtvenie a necitis fakt nic...len trochu tlak...tak si myslim ze ani operacia laserom pri znizeni dioptrii neboli:-)