Stereotyp

Príspevok v téme: Stereotyp
lara.m

je niekto v podobnej situácii ako ja, alebo prívitam hocijaké dobré rady. Som dosť akčný typ, pravdou je, že pred 4 rokmi sa mi skončil vážnejší vztah, taký rok dva, to bolo ok, chcela som si trochu od vztahov oddýchnuť, ale už mi to neskutočne chýba, mať niekoho pri sebe, ale je to oveľa ťažšie ako som si myslela.... mám 28 rokov, vačšina chlapov okolo 30-tky sú už zadaní, a tí, ktorí majú záujem o mna, bohužiaľ, ja im viac ako kamarátstvo poskytnúť neviem. Bývam v malom meste a začínam cítiť veľký stereotyp, víkendy trávim s kamarátkami tým, že si ideme sadnúť do baru, ako aj včera, boli sme 2 v bare, ja neviem kde sú tí ľudia.... ja by som tak rada trávila čas nejak užitočnejšie, výletmi, divadlami, ale ako sama? Kamarátky o to veľmi nemajú záujem, alebo peniaze, prípadne majú rodinu. Nebaví ma už to, že soboty trávim doma a večer ideme na jeden drink, ale neviem proti tomu nič spraviť. Do práce dochádzam každý den 50 km, takže ani s kolegami si veľmi neviem výjsť a popravde sú všetcia zadaní. Skúšala som aj zoznamky, ale nemám záujem o ľudí, ktorí ma chcú len na jednu noc.... ako riešiť tú samotu?

wreck

skusat. pisat. skumat. nikdy nevies co za bujaka mozes stretnut hoci aj tu na fore. niektore by vedeli rozpravat. :-)