Rozpravanie si pre seba

Príspevok v téme: Rozpravanie si pre seba
normannn

caute, obcas sa pristihnem ako na nieco myslim alebo spominam a pritom reagujem ako by som tam bol priamo, napriklad niekomu v tej predstave odpovedam tak pokyvam hlavou, alebo aj hybem perami akoby som rozpraval, alebo v horsom pripade si aj hovorim sam pre seba, doma mi to nevadi, len niekedy sa mi to stane aj v buse, na ulici, v praci mozno a mam pocit ze si to ani neuvedomim, da sa toho nejak zbavit, nerad by som sa stal casom jednym z tych co si vypravaju pribehy sami sebe

Coolwave

Tak ja sa so sebou zvyknem porozpravat len v sukromi, lebo sa viem niekedy lepsie sustredit, ked si nahlas hovorim, co robim, ale inak som medzi ludmi taka, ze velmi vnimam okolite prostredie a davam si pozor na trapasy. Taka uvolenena by som pred ostatnymi asi nikdy nebola, ze by som zacala kecat so sebou. Neviem ako ti poradit. Skus sa vystresovat, aby si nebol tak uvolneny a viac vnimal co vlastne robis...skus si nalozit viac aktivit do denneho programu, sportovat viac alebo co. Tak mi to napadlo, ale neviem, ci ti to pomoze.

Prezyvka55

No tak to je jasne ze nieco nie je v poriadku normalny clovek sa sam so sebou na verejnosti nerozprava, nehovorim ze v sukromi si nieco nepovedat je zle ale odpovedat si sam respektive hrat 2 osoby alebo prepocitavat si slova je chore.

cicamicade

Toto iste som postrehla u seba. Dufam ze ziadnu poruchu nemam/e ... Ja si este aj v duchu pocitam pismena slov... :/