Kvasinkové ochorenie

Príspevok v téme: Kvasinkové ochorenie
žofia

Má niekto skúsenosti liečby kvasinkového ochorenia Candida? Ako sa zistí toto ochorenie? Mám hrozné bolesti klbov, svalov, hrozná únava, zahlienené a ubolené hrdlo, kašlem, zahmlené videnie,... leukopéniu a začína depka. Všetky moje vyšetrenia sú vraj dobré podľa mojej lekárky, alebo len malé odchylky. Poradí mi niekto? Vopred Vám ďakujem

RNG

skus aj caj z lyka lapacha, dobre silny, lyzica kopcom do pol litra vody.Ten ma tiez pomahat proti kandide a plesniam.

RNG

petika, len hrozne zanedbana crevna kandida sa rozmnozi tak, ze porusi steny criev a prenikne do roznych organov. V tom pripade nepomoze nic ine ako RADIKALNA bezsacharidova dieta(nic so sacharidami!) hodne kokosoveho oleja= miekolko lyzic denne(nahradza do znacnej miery cukry a je protikandidovy), vacsie davku oreganoveho oleja (3x600 mg, len s jedlom!!!), pripadne aj GSE (2x30 kvapiek denne). Ked vyhubis kandidu v crevach a nasadis si tam masove spravne probiotika, telo sa bude moct sustredit na znicenie kandidy v organoch a probiotika vyrobia extra latky pre telo na boj s kandidou.
Mas to dobre posr...., nezavidim ti .

petika

Ahoj. ja mam taky problém, že mam tu slavnu kandidu skoro vsade, s organoch, ako zaludok, a sliznice, uz mi nic nezabera a hlavne ma trapi to ze moja pokozka v oblasti krku a okolia brady a usi, je v horznom stave od akých hnisavých akne a to mam tridsat rokov, fakt neviem co s tym viem, ze to je s tejto kandidy. skusala som vselico, ale nezabera, poradi mi niekto, moc dakujem

tomáš

Príspevok pre Mendy.
Trpím zahlieňovaním už tri roky odkedy mi objavili Candidu.Vždy tomu predchádza sľabosť, únava,spavosť a niekedy i zvýšená teplota. Potom keď hleny vykašlem sa mi trochu uľaví. Je to hrozné stále dokola neviem sa toho zahlienenia zbaviť.Lekárka mi povedala ,že stým musím žiť do smrti. Je to hrozná perspektíva veľmi by som bola vďačná keby mi niekto poradil účinnú metodu ako sa toho zahlienenia zbaviť. ďakujem za každú dobrú radu.Tomáš.

mikaela

môj názor je,že RNG tu neponúka ani nepredáva svoje výrobky, poskytuje užitočné rady a my sme mu zato moc vďační. Pekný deň všetkým

RNG

Pridal som zopar dat na podporu citricidalu, teda tie, ktore su na nete.Ine lekarske studie su v mnohych periodikach, ale pre autorske prava ich nemozem publikovat.

-odkaz odstránený-

www.biochemresearch.com

www.biochemresearch.com

www.biochemresearch.com

RNG

susi,Zrejme ste nestudovali nijake lekarske zdroje z alternativnej mediciny.
Len v USA je v tom 15 000 lekarov.
V alternativnej medicine je hodne nositelov Nobelovej ceny, to Vam vsak nehovori zrejme nic.
Vy mate svoj nazor, a ja Vam ho neberiem, tak ako ho chcete vy brat mne.
Zrejme ste produkt byvaleho rezimu, diktator, ktory bez ohladu na skutocnost tvrdi svoje( na nete mate na citricidal velmi slusnu analyzu ktore bakteria a v akej koncentracii zabija, nie je to nova tabulka, produkt bol patentovany v 1980, v USA ho miliony uz doteraz pouzili s uspechom, na dokonca uz je aj na Slovensku vyrobok s obsahom citricidalu,schvaleny Slovenskymi autoritami pod nazvom citrovital)
Hlavne teleso mediciny a hlavne vyrobcovia drahych farmaceutik nechcu tuto pre nich neznesitelnu konkurenciu uznat. Napriek tomu ale pracuje. A je ovela lacnejsia ako ich farmaceutika.
V USA napriek tomu, ze sami ju nepredpisuju,50% lekarov pouziva alternativne prostriedky. To je hned 350 000 v medicine vzdelanych ludi
Ja za to nemozem, ze na Slovensku(ale aj inde) sa predava plno neucinnych vyrobkov, so zlomkom ucinnych latok, ako bolo pouzite vo vyskume, ktory mal dobre vysledky.
A ze sa to predava v lekarnach ako liek.
Ja som to za liek nikdy nepovazoval, len za prirodny prostriedok, ktory pomoze telu .