Ortoped Ružomberok

NadaStrakova

mozno su na kazdom kroku ale je velmi tazke ziskat termin v dohladnej dobe. Stastnamimi vies co to mi uz tiez preletelo hlavou ale nie som si ista, ci tam tiez nebudem musiet sediet od rana. Ci aku mas ty skusenost beru na cas?

zdenka6

že je o ortopédov taký záujem? jasné, že je.. čoraz viac ľudí ma problém, či už s chrbticou alebo kolenami. My sme si tohto tiež užili. Keď si nás lekári hádzali od jedného k druhému. A riešenie nikde.

lorry22

to naozaj to takto na ortopediach chodi? to som naozaj netusila. Nastastie som nemusela nic taketo doposial riesit, ale nikdy by mi nenapadlo, ze prave o ortopedov bude taky zaujem.

stastnamimi

Ahoj, my mame taku skusenost doma, ze co sa tyka statnych ortopetov tak to je hotova katastrofa. Clovek musi ist cakat zavcasu rano aby prisiel na raz poobede. Je to na nervy, preto sme sa rozhodli pre sukromnu kliniku. Cize vo vasom pripade by som asi riesila rovno sukromneho ortopeda ;)

NadaStrakova

ahojte tiez zhanam dobreho ortopeda, muz ma dlho roky problem s kolenom, nejak sme to doteraz neriesili ale zacina mat pri chodzi velke bolesti. Neviete mi niekoho poradit?