Dcera ma odmieta

Príspevok v téme: Dcera ma odmieta
miskahriska

neviem ani ako zacat.dcerka ma sest a je prvacka.jej spravanie ku mne ma strasne trapi.odmieta ma vravi ze ma neznasa s priatelom sa dost casto hadame ona chce len jeho stale ho stiska hlatka chce byt len s nim.chcela by som sa rozist ale ona vlastnej matke povie nech si ide a ze ona zostane s nim,ale ja uz nevladzem mala mi povie ze sa k nemu hnusne spravam,a ako sa mam?ked uz nevladzem

Iveta Michael

kabel

včera,17:42
17:55

k tomu ani niet čo dodať,výstižné! poviem iba toľko,že byť advokát takúto klientku by som nikdy neobhajovala! :(

miskahriska

on je ku mne vpodstate dobry,len zvykneme sa chodit zabavit raz do mesiaca a jeho problem je ten ked si vypije tak je dost agresivny uz sa stalo ze ma aj udrel ale potom to olutoval.aj malu lubi velmo aj ked neni jej bio otec aj ona jeho a cakam druhe babo este si niesom ista ale vsetko nasvecuje tomu ze ano,mozno je to aj tym ze mala je jedinacik no strasne tuzi po surodencovi.vcera sme mali navstevu koleginu s detmi no stou mensou sa hrala usmievala hladkala ju.a vravi mi maminka aj ja chcem sestricku no ale ja sa bojim ake to bude potom ked sa narodi male,ci to zvladnem a ako to zobere moja dcera ze uz nebude len ona nechcem aby bola smutna

GoFruit

V prvom rade si vyries vztah s partnerom lebo takto sa pred dietatom nemozete spravat. Ona to odkuka a nebude si ta vazit ked bude vidiet ze si ta partner nevazi lebo ty si mevazis samu seba. Nikto si ta nebude vazit ked si nebudes vazit samu seba. Keby si si vazila seba tak by si nenechala partnera spravat sa k tebe takto skaredo. Musis zmenit pristup k sebe. Musis sa mat rada a kasli ma chlapa co sa k tebe hentak chova. Druha vec je ako sa chovas ty k nemu. Ak chces zmenu musis sa najprv zmenit ty. Zacni mat radu sama seba a vazit si seba. Si pekna baba urcite dokazes konat na zaklade sebelasky. Ked tvoja dcera bude citit ze sa lubis bude ta lubiy lepsie povedane ona ta lubi ale bude sa k tebe spravat pekne.

miskahriska

nemozem povedat ze ma doslovne odmieta aj vcera mi povedala ze ma lubi ale ona je taka ked jej aj vo vela veciach nevyhoviem,tak som hnusna povie mi hnusna misa,ale ja to neriesim poviem jej ze som jej mama a ze mi tak nemoze vravet ze ma to trapi ale neudrem ju! Ona mi povedala,ze ona sa bude tak ku mne spravat ako ja k ockovi,ale ako?ja nic nerobim zle keby ona vidi ako sa on zvykne ku mne chovat ked sme niekde von ako mi nadal do pic a ja som len ticho sedela a pocuvala a to za to ze som mu povedala ze sa mi to nepaci,ked zmurka a usmieva sa po inych.a trapi ma to tak aj doma sa za to povadime aj ked je tam mala a ona povedala a preco by nemohol ty mozes?ani on sa nezachoval minule normalne bola som na nete a on povedal malej ze mam ineho,co neni pravda ona zacala plakat a oddysla prec,samozrejme nezabudla povedat ze ma neznasa!priatel chodi cca raz za mesia na tyzden.

GoFruit

A pisala si ze priatel je s nou malo vsak? Ako vela?
Lebo naozaj ho moze preferovat preto ze je s nim malo. Mne sa stalo to iste. Navyse tym ze som s malym neprestajne, muz chodi do prace, maly je s nim stale ked muz nie je v praci. Uuprednostnuje ho. Tym ze som s nim stale sa mi nechce sa s nim stale hrat - kym muz sa s nim stale hra ked je doma. To je normalne. Ale zas nemozem povedat ze by maly mna odmietal.
V kazdom pripade si musis najst cestu k malej. To nie je az tak tazke. Odporucimti knihu 5 jazykov lasky tusim sa vola od gary chapman. Tam si precitas ze kazdy clovek a kazde dieta ma dominantny jeden jazyk lasky a ked nim ty hovoris tak to dieta tvoju lasku citi. Ty mozes mat iny jazyk lasky ako tvoje dieta. A ak nim prejavujes lasku dietatu, tvoje dieta to neoceni lebo ono ma iny jazyk lasky.

miskahriska

Gofruit ako zacat tak je pravda ze sa s nou nehram s babikami a tak,ale rano sa zobudime do posteli jej donesiem ranajky nachistam ju do skoly cca o 15-tej chodim po nu prideme domov prezlecie sa ked je pekne ideme von ked nie tak sa hra potom sa naucime spolu vecer si nieco precitame alebo zahrame clovece.priatel tomu ked je doma musim skor ja povedat choj sa s nou prejst alebo tak on sa snou skor blazni stekli a tak...cez vikend chodievame k nasim tam vacsinou kuka telku alebo sa hra zo zvieratkami a niekedy chodievame si zaplavat alebo do kina na pizzu a tak...

miskahriska

Gofruit ako zacat tak je pravda ze sa s nou nehram s babikami a tak,ale rano sa zobudime do posteli jej donesiem ranajky nachistam ju do skoly cca o 15-tej chodim po nu prideme domov prezlecie sa ked je pekne ideme von ked nie tak sa hra potom sa naucime spolu vecer si nieco precitame alebo zahrame clovece.priatel tomu ked je doma musim skor ja povedat choj sa s nou prejst alebo tak on sa snou skor blazni stekli a tak...cez vikend chodievame k nasim tam vacsinou kuka telku alebo sa hra zo zvieratkami a niekedy chodievame si zaplavat alebo do kina na pizzu a tak...

miskahriska

a ktomu mojmu profilu na pokeci ze by som uz nechcela dieta dikdy!ten profil bol upravovany naposledy asi tak pred 4r vtedy som vobec netuzila mat druhe babo vsak ale presla uz dost dlha doba o vtedy a na pokec chodim malo najviac len koli emailom!

GoFruit

Miska napis ako sa sprava mala ked sre same dlhu dobu. A co spolu robievate? Ako sa zabavate?
A co s nou robieva priatel? Nechavas ich samych vela?

miskahriska

joj aka som ja nehanebnica zla no toto myslela som ze tu bude niekto kto ma podobnu skusenost a poradi,ale ako vidim nie riesite tu uplne hluposti...