Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

Nadejka

Atka uz som si prestala davat otazky typu preco?Zo zaciatku to bolo denne tisickrat vyslovene slovo,ale je to zbytocne minanie energie.Nepomoze to ...Som rada ,ze si sa odhodlala ist do nemocnice maminka je pod kontrolou,velmi som trpla,ked si pisala davnejsie,ze krvaca a bola slaba,bala som sa o nu na dialku,tak velmi som si zelala,aby tam uz bola,nech jej poskytnu liecbu cim skor.Ja uz nechavam vsetko na osud,ako ma byt tak bude aj ked je to tazke zit s tym pocitom,ale snazime sa zo vsetkych sil....

atka 136

Nadejka takze ten pan chudacik tiez skusal vsetko mozne a stav sa mu zhorsoval,asi len zoslabol tou dietou.Inak tiez poznam jednu pani mojho znameho ktora mala hrcku na prsniku a zacala pit stavy podla knizky a drzat dietu tiez schudla,asi20 kg.A odmietla si to dat vybrat vraj sa jej nador zmensil po tej diete zije do dnes uz asi 10 rokov je tomu aj sa vydala zije v Anglicku.Lenze bohvie ci ona tu hrcku mala zhubnu pochybujem ze to bola rakovina uz teraz z odstupom casu to vidim inac.

atka 136

Nadejka presne tak my bezny ludkovia nemame inu moznost liecby ved mozno aj u nas sa bude liecit raz inak kto moze vediet co bude o par rokov,aj mama uz je normalnu stravu a vela ovocia zeleniny vitaminy potrebuje aby bola silna a mala imunitu kedze chemo nici aj to dobre,ale nici aj to svinstvo a to je dolezite.A je pod dohladom lekarov nemusim trpnut ze co ak zacne krvacat kedze to ochorenie je pokrocile a uz mala priznaky vtedy.Boze ze vobec rakovina existuje preco?Nikto to doposial nezistil co ju sposobuje kedze ju maju aj malicke deticky,mozna genetika predispozicia ktovie....

Nadejka

Atka ja ked som bola za manzelom v nemocnici tak sa mi prihovoril jeden pan,co tam bol tiez , ale on zdaleka vtedy nebol v takom vaznom stave ako manzel.Ked ma videl taku smutnu bezbrannu,ustrachanu snazil sa ma povzbuddit, ze je manzel v dobrych rukach...Toho pana som si zapamatala kvoli jeho krasnym modrym ociam.Potom presiel nejaky cas a my sme uz chodili ambulantne na chemosky a prihovoril sa nam opat jeden pan ,,ktory nevladal chodit vypadal velmi zle, a ja som ho podla tych oci spoznala a tak sme sa rozpravali,priznal sa,ze ho deti naviedli na altearnativnu liecbu podstupil ocistu tela a jedol podla predpisov vsetko akoze velmi zdrave same stavy vitaminy a co ja viem co vsetko schudol 15 kg nevladal ani chodit a citil sa tak zle ze bol rad ze dostal chemoterapiu a odstupom casu sme sa stretli a dal sa do poriadku,bol pribraty zacal jest vsetko,aby lepsie zvladal chemoterapiu a drzi sa statocne...Netvrdim ze alternativa skodi a chemoterapia je zazrak,to nie,ale ako sa mame liecit,my obycajni ludia v zahranici ...

atka 136

Nadejka pekne si to napisala,ano ja som zalozila tuto temu lebo som v to verila ze je aj prirodna cesta ako sa da z rakoviny vyliecit,chcela som vediet ci sa tak niekto uzdravil myslim realny ludia nie vymyslene pribehy ktore su na internete.Este dobre ze som sa porozpravala so svojou gynekologickou ktora mi to trosku vysvetlila viac a povedala nech mama urcite ide na oziare a chemo ze velmi dobre na tu liecbu reaguje nador na krcku maternice,ze mala pacientku tiez 3 stadium neoperovatelny nador a vykiecila sa dodnes chodi na kontroly cytologiu a vsetko v poriadku,lekarka sama neverila ked uvidela jej krcok po liecbe ze ho mala hladucky zdravy,proste takto to,zmizlo oziarmi.A potom mama zacala krvacat a vtedy som bola na pokraji zrutenia dneska som rada ze sa lieci normalne a ma sancu ako taku ale ma.U nas sa neda liecit alternativne nemame take nemocnice ani lekarov mozno raz budu aj u nas liecit ako v mexicu ktovie.Bezne clovek nema sancu sa liecit prirodne aj tam treba urcite vysoke davky kdecoho a intravenozne a to ja ako obycajny clovek neviem podat neviem ako funguju chemicke procesy v tele co s cim sa moze kombinovat.

RNG

Ovecka, stale tvrdis, ze ja mam osobne nieco proti lekarom. To sa velmi mylis. Vsetku uidaje, co tu uvadzam su od lekarov, tak ako mozes tvrdit taku hlupost. Jediny rozdiel medzi mnou a mojimi kritikmi je, ze si vyberam inych lekarov ako su bezni. A co sa tyka statistik prezitia, tu si pozrite oficialne, kde su uvedene vysledky z nemocnic v Anglicku, co je asi podobne USA a snad aj lepsie ako na Slovensku. Samozrejme to nie su vysledky z alternativnych nemocnic, ale klasickych tj chemo, radiacia a skalpel.

Ivka 1

2 Ovecka Tak tu ho nebudem menovať nemyslíš ? A nie je to blbosť ,ten lekár si to nevycucal z prsta.Je to pán v rokoch s dlhoročnou praxou.Nemám dôvod pochybovať o jeho odbornosti. Koľko príbuzných sa Ti vyliečilo pomocou chemoterapie ? Koľko známych ? Opatroval si už onkol. pacienta? Keď si šiel do nemocnice na onkológiu za niekým ( známym, príbuzným ,koľko trvala návšteva ? 5,10, minút ? Či si si návštevu pretrpel na chodbe,balkóne a odfajkol si si návštevu ?

Nadejka

Alicia atka skusala liecbu alternativnou metodou,preto aj zalozila tuto temu,ale ked sa maminke pritazilo,tak sa samozrejme zlakla,ved to je normalne,preto skusaju inu liecbu,ved topiaci sa aj slamky chyta.Co sa tyka Ilek stale budem tvrdit ,ze jej patri skor obdiv ako vycitky. Necitam spatne jej prispevky,neopravujem ich ako diktat,viem co robi ako robi a to mi nikto nikdy nevyvrati.Mala by si ist na onkologiu a tym tisicom ludi, co tam prejdu davat otazky ,preco sa rozhodli pre chemoterapiu ,ked tak skodi...

0vecka

2 Ivka 1
menuj kto ti povedal taku blbost ze na rakovinu (hocijaku) zomrie 65%...fakt daj meno toho doktora... a co ze beriem fakty z internetu? je 21. storocie je to uplne normalna vec.. ak su dodane kvalitne zdroje tak nemam problem... ale RNG ma ocividne problem uz len s tym ze nieco povedal lekar a to je dost nebezpecne...