Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

Lenka V

Ja som si dala zmenšiť prsia, mala som prirodzene D a zmenšila som si ich na B, pretože ma hrozne bolel chrbat a odporucil mi to lekár. Zo začiatku ma trochu mrzelo, že pridem o svoje velke prsia, ale teraz to nelutujem. Bol to dobry krok. Po operacii som sa dostala pomerne rychlo do normalneho zivota aj za pomoci wobenzymu a ze som bola velmi zodpovedny pacient. Nie všetky ženy si davaju prsia zvacsovat, ja som opacny pripad

Veronika879

O koľko na prvýkrát sa dajú prsia zväčšiť? Či na tom nejako nezáleží alebo je tam nejaké množstvo určené ktoré sa môže dávať na jeden krát a že viac nie?
Snáď mi budete vedieť pomôcť :)

Mimma

Elsa myslim ze kazda zena co sa na to da je blazon :) ved uz len blazon by sa na nieco taketo dal, kedysi aj ja som mala chut skusat rozne tabletky a neviem co vsetko ze to pomoze, reklamy naslubovali a nic z toho nebolo. Konecne som nasla zdravy rozum a uz viem ze takymto veciam sa verit neoplati :)

Chrisiana

Erička ty si volala do Centra plastickej a estetickej chirurgie? Tak to som rada, to keď poviem segre tá bude tiež rada. Keby si ju teraz videla jaká je nešťastná, že nemôže dávať prsia na obdiv, už vidím čo to bude v lete :-) pyšná je na ne veľmi, pevne dúfam, že aj tebe zmenia život tak rapídne k lepšiemu ako mojej sestre, budem ti držať palce

gabrieeelka

Erika tak toto si ma príjemne prekvapila že do toho ideš. Takže už máš aj termín zákroku, alebo len konzultácie alebo ako?
Je to super čítať, že nás je viac čo majú chuť zmeniť svoj život k lepšiemu :-)

Erika14s

gabi ahoj ano postupila som...zacala som riesit kliniku v Kosiciach co nizsie pisala Chrisiana. Volala som im, ze ako to u nich je keby som tam chcela tento zakrok podstupit, na ako dlho by to bolo a vsetky taketo veci a pojdem do toho :)

Elsa2462

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

majka14

ahojte, kočky prosím o radu som po augment. 19 deň. Prvé 3 dni v pohode dalo sa, štvrtý deň som začala cítiť strašné pálenie v ľavom prsníku pravý bol v pohode, bola som na kontrole po 7 dni povedala som to svojmu lekárovi, povvedal že je úplne normálne ked citim bolesť v jednom prsníku viac ako v tom druhom. Dva týždne som bola v bolestiach lekár mi vybral štichy vraj je všetko v pohode, ale ja ten pocit nemám. Stále mám pnutie a pálenie a cítim ako by sa mi implantáty otočili môj lekár tvrdil, že to nie je možné. Mám pocit akoby vám niekto položil na prsník nejakú kovovú platničku a obalil Vám to kožou a pri každom pohybe mi to naráža do okrajov kože a snaží sa dostať von. Som nešťastná nevie mi niektorá z Vás poradiť. Dakujem za každú odpoved

gabrieeelka

Erika už si sa aj nejako rozhodla, pokročila si? Je to už nejaký čas odkedy si mi naposledy písala, tak som zvedavá ako si na tom :) pravdu máš že ceny nie sú prvoradé v tomto smere vôbec, že kľúčová by mala byť kvalita a prístup

Chrisiana

Marion ahojky veď práve. Ale tak už je to za ňou. Teraz jej môžu akurát tak závidieť. Podľa jej slov, aj čo bola na konzultácii aj potom tak hovorila, že doktorka vie čo robí, že množstvo skúseností a že veľmi príjemná a to tiež je si myslím že dôležité :)