Krem na mastnu a zaroven vysusenu plet

Príspevok v téme: Krem na mastnu a zaroven vysusenu plet
katullla

Dobry den,

mam problemeticku plet odjakziva, typ pleti mastny, preto pouzivam kazdy den zmatnujuci make up, ale po case sa mi zacala plet vysusovat, po naneseni make upu mam na pleti uplne vysusene miesta, supiny..skusila som vymenit make up za iny, vtedy sa to zlepsilo, ale uz aj pri druhom sa mi zas zacala plet vysusovat..vedeli by ste mi poradit kvalitny krem, ktory mi konecne pomoze? Dakujem

Fleur-de-lis

mám podobný typ pleti. Na noc používam argánový olej (do vlhkej pleti vmasírovať, pekne vsiakne, nič mastné neostáva) a kedysi som aj pod makuup dávala prírodný olej. Teraz mám od nivea z radu PURE & NATURAL denný krém. Vyhovuje mi na toto obdobie.
A myslím, že to súvisí aj s makeupom, takže skúšať, ktorý ti minimálne nebude zvýrazňovať tie suché miesta.

katullla

Dakujem, tento krem som raz mala, ale nezdalo sa mi velmi, ze mi to pomahalo..a ako casto si ho nanasas na plet?

Vivien777

Ja pouzivam od biodermy z radu sebium hydra. Zmatnuje mastne casti pokozky a hydratuje suche. Som s nim spokojna a krasne sa mi upravila aj plet. Je bez jedinej vyrazky.