Tyzdnova hnacka

Príspevok v téme: Tyzdnova hnacka
BenjiQ

Dobry den
Poprosil by som Vas nejaku radu ako zastavit uz vyse tyzdnovu hnacku skusal som zivocisne uhlie,banany,jablka bez supky,odvary s ryze aj s mrkvy uzivam probiotic 30 bilion CFUs ale stale co prijmem to vylucim neboli ma brucho ani krce nic len hnackujem zacalo to po takej masitej diete dvojmesacna kura bez mlieka,cukru,bielej muky ovocia a zeleniny proste len maso vajicka cibuka cesnak.Budem Vam vdacny ak mi date nejake rady.Dakujem

BenjiQ

Dakujem za objasnenie v dnesnom svete clovek uz ani vzduch o chvilku nebude moct dychat zadarmo same organy a instituciie na vsetko hlavne ze ludstvo celkovo upada jak zdravotne tak aj moralne.Chcu nas kontrolovat a mat z nas uzitok a hlavne peniaze pritom sa vobec nestaraju ako sa patri.Najvesti hyenizmus je ked kdosi bohatne na zdravotne chorych ludoch a je to jedno ci je to cukrovka alebo rakovina podla mna na svete neexistuje choroba ktora sa neda vyliecit ale ludia alebo mafinacie ktora to nechce dopustit aby sa tak stalo ved farmaceuticka spolocnost je velky biznis a kolotoc na peniazky

RNG

Ja sa riadim odporucenymi davkami od roznych lekarov, co v tom odbore alternativy pracuju. Tam a najma od mikrobiologov som sa dozvedel tieto veci okolo crevnych kultur a besnych mnozstvach mikrobov v crevach.
Na navody vyrobcov sa neda spoliehat, ti su v tom podnikani len pre peniaze a su ochotni napisat cokolvek, co im preda ich produkty. A samozrejme musia posluchat vladne kontrolne organy, u nas FDA, ktora v sluzbach farmacie sa snazi doplnky co najviac potlacit roznym zastrasovanim

BenjiQ

Aha tak ak tomu rozumiem spravne mozem ich uzivat aj 3xdenne bez strachu o poskodenia zdravia?Je zaojimave odkial potom beru tie odporucane davky.Hadam sa mi to ustali nakolko mam aj diabetes 1typu ale snim moc asi nevyhram uz som to skusal jednou dietou a ma to taketo nasledky :(

RNG

Nasa FDA nuti vyrobcov pisat rozne hluposti na doplnky.
Plne osadene creva maju az 1 kg probiotik takze tych par desiatok miligramov v tom probiotickom doplnku sa musi mnohotisickrat rozmnozit, aby osadili creva a vytlacili ine, skodlive kultury,. o co sa snazi aj samo telo hnackami.
Takze tie 30 tisic miliardove kapsule by ti neuskodili, aj keby si ich jedol na hrste. Prave naopak, ovela skor by sa ti v crevach vutvorila spavna flora a osadili by creva na vyse 90%, kde ostatne meuzitocne a skodlive mikroby by boli potlacene.
Dnes su na trhu uz doplnky, ktore maju az 600 milard kultur, nie v kapsuliach ale v balickoch a este aj to je len maly zlomok z toho, co by mali plne osadene/kultivovane creva mat. Totiz pocet mikrobov v crevach je az 100 000 miliard.

BenjiQ

Budem musiet ten iHerb pocekovat mam odtial jedny enzymy pancreatin ale neviem ci ich uzivat ked ma takto prehana a hladovku moc tiez nemusim nakolko tyzden hnaciek uz telo dost oslabilo.Pan Rng mam probiotika s iHerbu tie 30billion probiotic CFUs ale na skatulke je napisane jednu denne uskodilo by mi ich castejsie davkovanie v takomto pripade myslim tym hnackovanie?

Dakujem

RNG

Rakovina hrubeho creva nie je z masa, ale roznych neziaducich mikrobov. Je pravda, ze bielkoviny a jednoduche cukry mnohe z nich podporuju v crevach, najma pri nedostatku kyselin a enzymov, tiez mikrovlaknin,,ktore podporuju ich protivahu, nase uzitocne probiotika.
Hladovka na precistenie tela je stara dobra metoda, ale dnes uz nemusis drzat hladovku na to aby si si precistil organizmus, mozes to urobit vacsimy davkami enzymov a mikrovlaknin a tak zaroven podporit rozmnozovanie sa nasadenych kvalitnych probiotik.
Hladovka totiz oslabuje, tj znizi imunitu a clovek moze pri tom dostat nejaku skaredu nakazu.Nakoniec pri hnackach ju vlastne uz v tele ma pritomnu.
Berberine je potravinovy doplnok, takze ho nehladaj v lekarnach, lebo tam predavaju hlavne lieky, nie potravinove doplnky.
Ja ho osobne kupujem zo swansonvitamins.com ale najdes ho aj cez iherb.com

GoFruit

na tomto vidiet ake super nezdrave je jest maso.
daj si post o vode, aspon 3 dni (ak vydrzis aj 7, potom 3 dni cisto na jablkach a zacni uzivat jablcny ocot nepasterizovany!!! A maso potom riadne obmedz, ak nechces rakovinu hrubeho creva.

BenjiQ

Ďakujem za reakciu chcem sa spýtať je ten berbzerine možné dostať v lekárni?Rad by som sa dal cez víkend dokopy a kym by mi prišla objednávka s netu tak by som musel čakať.

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik. Co ti chyba si musis doplnit. Ked ti chybaju napr kyseliny, alebo enzymy, , alebo mikrovlakniny, tak sa ti nemozu ani poriadne rozmnozit probiotika v crevach ,aby vytlacili rozne skodlive mikroby co sa tam pre malo kyselin dostali a rozmnozili. Mozno by ti pomohlo zobrat aj nejake antimikrobialne doplnky, ktore by tie premnozene skodlive mikroby vytlkli, odporucam najma berberine, 2 x 1 gram denne. Pripadne roztok citricidalu.