Akné, akné a vždy len akné ničí mi radosť zo života, sebavedomie, náladu ..

Príspevok v téme: Akné, akné a vždy len akné ničí mi radosť zo života, sebavedomie, náladu ..
aknédievča

Mám už dosť rokov na aby som akné nemala, 23... skúšala som všetko ..Acnenormim kúru, tá užasne pomohla na 3 roky, antikoncepciu jeden rok, nepomohlo vôbec, zynerti, fuac gel, antibiotiká, biodermu atd. pomohlo len dočasne aj to len o 60% možno zlepšenie... celkovo som vždy mala mastný typ pleti, aj vlasy sa mi mastia každý deň, mám aj lupiny, seboreu pri krajoch vlasov, to mi tiež moc nepridáva... chcem rady !!! proste už som prečítala milion člankov, milion for, kadejaké rady, všetko ale príde mi že nič lepšie ako ten roocutane a aknenormin nie je na akno do dnešného dňa. lenže mne ho už doktorka druhý krat nechce dať že to nie je už možné ... celé líca a bradu mám vždy vyhádzanu a plecia niekedy pár tých hnisavých vyrážiek, pred mentruáciou aj čelo, trošku hrud :( :( nemám ani nič zo štítnou žľazou.... čítala som tu dnes forum čo tu radili jednej babe že čo má jesť... a piť... bolo tam pár rád ... chcem to skúsiť.. čo by ste ešte poradili, niede som čítala aj o ACNEVAC že to kus pomohlo... ja už nechcem plakať a hanbiť sa isť aj vyniesť smeti bez hrubeho make-upu lebo som fakt posiata červenymi krátermi ... ach ...ako sa z toho vyliečiť...?
viem že tam má suvis všetko psychika, teraz mám kopec stresu, strava, voda... vodu z vodovodu je dobré piť alebo tie minerálky čo je lepšie?... spánok, hygiena... všetko .. viem že to je aj problém tráviaci, ja nemám problém s trávením ... aj som bola vegetariánka vegánka za pol roka ale nič to neurobilo... aj dneska som totálne vyhádzana neviem to ani zakryt, nemám chuť isť ani medzi ľudí ..ZAčALa som chodiť zo zufalstva aj do solárka, ako risk lebo mám veľa znamienok ale tam ma ani moc nechytá a ani nevidím zlepšenie :/ ... všetko všetko už skušam...

sponka

Čim viac budeš na tu tvar davať kadečo,bude horšie.Čistu teplu vodu a nechaj ju dychať.Keď sa vydaš vyčisti sa ti.Robia to hormony,viem to od lekarov.