Prvý kontakt po 4 rokoch

Príspevok v téme: Prvý kontakt po 4 rokoch
Edmond

Zdravím, pred pár rokmi som mal celkom nádejný začínajúci vzťah s jednou kamarátkou, kvôli pár osobným problémom ktoré by výrazne brzdili vzťah som sa však neskôr stiahol. Aj keď sme takpovediac išli každý vlastnou cestou, nikdy sme som kamarátke nepovedal do očí že je koniec. Dnes, po štyroch rokoch sú medzi nami stále aké-také náznaky komunikácie, či už v podobe lajkovania statusov na FB či sviatočných SMS. Študujeme na rovnakej škole ale nevídame sa moc často, no keď sa mi s ňou pred pol rokom podarilo stretnúť na jednej školskej akcii, prebiehala medzi nami celkom príjemná konverzácia. Stále mám teda pocit, že by medzi nami mohlo niečo vzniknúť, no ako mnohí ďalší mám strach z toho, ako ju po rokoch kontaktovať, či jej mám napísať SMS/správu na FB, priznať sa s problémami, ktoré som riešil, prípadne či jej mám hneď prezradiť moje plány s ňou, alebo ju pozvať len na "nezáväzné" stretnutie...Vopred ďakujem za akékoľvek rady :)

lilyiankaa

stretni sa s ňou, určite jej nepíš žiadne správy na fb ani sms .... porozprávajte sa osobne,to je najlepšia varianta