co sa vam paci??

peter s.

inusa, ako to myslis,ze kreatin? ved to je normalny doplnok vyzivy pre sportovcov... a neni to UMELE, to je podobne ako ked beres vitamin C, napriklad... to neni VOBEC umele a z kreatinu nenaberas moc svalov :-D to je akurat tak na silu...energiu atd...

gabinkaa

nooo tak ked su to iba take kostry...to je nechutne, ked maju kozy jak baby to je tez nechutne, taky stred je ok:)

inusa

...no mne sa to velmi paci ale len v ramci prirodzenosti ziadny kreatin a ani nic ine ...to mi pride take umele...a velmi sa mi pacia vysportovane prsicka napr. take ake ma môj priatel =o)

jacquelin

no, mne sa to tak paci v telke alebo casakoch..ale ked si predstavim dokonalost samu osebe v posteli na tom prenadhernom tele moje bociky, tukove vankusiky a podobne veci..radsej nie... mne sa lubia take normal postavy...ale urcite nie vychrtly!! to je najhorsie..!!

cucoriedka

jaj ja mam atleta...najlepsia volbba..v zime makas na sebe,svaly naberas a v lete vybehas taze nesi nabuchany..no proste tak idealne:))ale iste ze sa mi paci ked ma svaly...šekši:)taze pekne cvicit cvicit